Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Jak zmienić title strony głównej?


sebaulas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w tytule. Chcę zmienić tylko i wyłącznie tytuł dla strony głownej forum.

Uzywam CommunitySeo ale tm nie ma takiej opcji i poradzono mi abym poszukał jak to zrobić na czystym IPB. W CSEO2 są dynamiczne title ale chcę aby było tak:

np. stron głowna:

Forum Dziennikarskie, dyskusje felietony

a

ale ogólnie, żeby jako doklejka do działow był string "Forum Dziennikarskie"

czyli de facto potrzeebuję zmienić tytuł wyłącznie strony głównej i będzie tak jak chcę :)

proszę o poradę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zmieniając tylko w globalnych ustawieniach zmienia się de facto dopisek na każdej stronie. Jednak być może w połączeniu z CSEO zadziała tylko na stronie głównej. Spróbuj to zmienić.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, już tak próbowałem. To musi być jakoś za hardcodowane aby zadziałało :) Czyli jeśli strona gówna to title daj taki "Title tylko dla strony głównej" w przeciwnym wypadku - rób tak jak zawsze. Tylko nie wiem jakich warunków użyć :) Dodam, że strona główna jest bez żadnej końcówki - czyli www.domena.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za próbę pomocy, no ale nie bardzo pomoże, bo to zmieni wszędzie a ja chcę zmienić tylko title (pasek tytułowy przeglądarki) na stronie głównej.

Czyli załóżmy, że na stronie głównej chcę napisać "To jest najlepściejsze forum na planecie" a już na podstronach forum niech idzie z automatu czyt. z bazy danych. Po prostu na stronie głównej chcę wymusić całkowicie inny tytuł i nie chcę aby rzutował on na tytuły podstron z których obecnie jestem bardzo zadowolony :).

Edytowane przez sebaulas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja tu widzę jedynie edycję globalTemplate:

<title>{$header_items['title']}<if test="pagenumberintitle:|:$header_items['page']"> {$this->lang->words['page_title_page']} {$header_items['page']}</if></title>

Trzeba by było teraz dodać warunek IF, który sprawdziłby stronę główną, a resztę wrzucić w ELSE. DawPi, można IFem sprawdzić, czy strona została wyświetlona poprzez zdefiniowany adres URL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

<if test="$this->request['act']=='idx'">
jakiś kod
</if>

Wyświetli tylko 'jakiś kod' na stronie głównej forum.

(nie testowane).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie działa znakomicie :)

<title><if test="$this->request['act']=='idx'">{$header_items['title']} Amfidiusz rulez<else />{$header_items['title']}<if test="pagenumberintitle:|:$header_items['page']"> {$this->lang->words['page_title_page']} {$header_items['page']}</if></if></title>

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.