Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Wiadomości z Forum na innym portalu


unbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znalazłem nigdzie takiego tematu, był podobny o userach, ale to nie o to chodzi...

Nie wiem dokładnie do którego działu zaliczyć ten... problem?

Nasze forum zacznie niedługo współpracę z pewnym serwisem (autorski CMS) i teraz moje pytanie, czy istnieje jakaś możliwość, jakiś wspomagacz dla IPB, czy jakiekolwiek rozwiązanie, aby z pewnego działu/forum były wyciągane tematy/posty i wrzucane na dany serwis?

Może jakiś automat który wypluwa takie posty.. a już jakoś trzeba je samemu przechwycić?

Może jeszcze jakiś inny sposób, jestem otwarty na propozycje, sugestie i uwagi :lol:

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ale rss wyśle całą wiadomość? czy tylko nagłówek, a chodzi o to aby z treścią było :]

bo wystarczyłby jakiś moduł który powoduje że podczas pisania takiego posta w danym dziale, dodawany on też jest do innej bazy danych :]

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, to jest 1 rozwiązanie nad którym będziemy myśleć, a istnieje oprócz tego jeszcze jakieś?

[+] a jak obrazki będą w treści (tag img) to w rss też jakoś będą zamieszczone? - nvm, widze że są...

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jednego serwra.

@amfi, np:

bo wystarczyłby jakiś moduł który powoduje że podczas pisania takiego posta w danym dziale, dodawany on też jest do innej bazy danych :] czy jakoś tak...

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kanały RSS z IPSu? Myślisz, że tych postów nie ma w bazie ize? :lol:

http://forum.invisio...toring-service/

Możesz też zobaczyć jak działają obrazki ;)

Tyle że to działa w drugą stronę... że wiadomości wrzucane są na forum, a to ma być:

Ktoś wrzuca jakiegoś powiedzmy newsa na forum do działu NEWSY i on się pojawia na forum, oraz gdzies tam na jakimś serwisie w dziale NEWSY wśród np newsów wprowadzanych już bezpośrednio na danym serwisie :]

Jeśli tylko rss zadziała to nie będzie komplikowania, ale dobrze jest się upewnić w razie czego i pomyśleć nad planem B ;)

@DawPi, rozumiem że nie ma takiego modułu...

A gdzie mogę znaleźć (jeżeli takowe są) informacje co, gdzie i jak zapisuje skrypt po napisaniu postu? :)

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.