Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Edycja skina CleanCut


Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Chcialbym sobie wrzucic kod reklamy w tym miejscu na forum. Jak sie tam dostac? Czyli gdzie wejsc zebym mogl dodac sobie ten kod? Chodzi mi o ta przestrzen pomiedzy panelem gdzie jest zalogowany jako, a shoutboxem?

65b21e69.jpg

Z gory dziekuje za pomoc

EDIT. Sorki przez nieuwage dodalo mi sie w dziale z IPB 2.3.x Oczywiscie chodzi mi o wersje 3.0.4 i ten skin co podalem. Prosze o przeniesienie tematu w odpowienie miejsce.

Edytowane przez Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Łukasz: upewnij się, że masz odświeżone pliki .js w przeglądarce - w tym celu wejdź do ACP i naciśnij kombinację klawiszy CTRL+R.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Z tego, co widzę to ten błąd został dawno poprawiony, już w 3.0.2.

Upewnij się, że wysłałeś najnowsze wersje plików z IP.Board 3.0.4.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgralem i niestety jest nadal tak samo :blink: Jakis jeszcze moze masz pomysl czy rzeczywiscie mam do niech wyslac ten ticket? Bo kurcze kiepsko jakby sie nie dalo tych plikow css edytowac. Kupilem sobie moda do reklam i on wymaga edycji css a do 2 sie nie moge dostac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Spróbuj jeszcze wyłączyć tę opcję:

ACP > System > Ustawienia systemowe > Performance >> Minify javascript?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tez nie pomoglo :(

Co ja im mam napisac w tym tickecie? Oni do mnie potrzebowali dostepu do panelu/ serwera?

Choc nazwa tematu jest troche zbyt ogolna, to jednak wykorzystam to i zapytam o cos jeszcze....

Jak w tym skinie zmniejszyc rozmiar czcionki i belek od glownych for?

Edytowane przez Lukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co ja im mam napisac w tym tickecie? Oni do mnie potrzebowali dostepu do panelu/ serwera?

Opisz problem. No raczej będą potrzebować - jak mają pomóc bez dostępu?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no domyslam sie ze nie choc nie wiem czy moge im zaufac? :( Czy nie popsuja bardziej :)

PS DawPi a wiesz moze cos w kwestii drugiej czesci posta poprzedniego? Dziwne jest to ze niektore pliki w edycji css otwieraja sie normalnie. Tylko przy niektorych jest ten blad. Mysle ze moze udaloby mi sie poprawic chociaz troszke tego skina.

Jak wiesz to mozesz mi pomoc i temat juz bedzie do zamkniecia i dziekuje za pomoc i cierpliwosc :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie sądzę, by Ci popsuli forum.

Aha, po co piszesz, że jak wiem, to mam pomóc? ;/ To takie, eh, dziecinne? Przecież, jak będę wiedzieć to pomogę. Aż nie wiem, jak mam to wytłumaczyć.

Naprawdę polecam napisanie ticketu - nie widzę konkretnego powodu jeśli na aktualnym forum to nie działa. Myślałem, że minimalizacja .js coś psuje, bo czasem można było się spotkać z takim problemem, ale jak widać u Ciebie nie pomogła, więc problem jest wyjątkowy i nie potrafię przekazać Ci 100 tysięcy możliwości to powodujących. IPS, jako instytucja mająca dostęp do największej bazy problemów i rozwiązań powinna sobie z tym poradzić zaglądając do tego od środka. My, jako osoby z zewnątrz możemy jedynie radzić, ale nie wykonywać za kogoś, bo to niemożliwe.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan John byl bardzo mily i w miare szybko pomogl. Jednak bez dostepu do panela a FTP nie dalo rady ...

odpisal tak

HTTP 1.0 vs HTTP 1.1 was the problem. This actually has been corrected in 3.0.5..

Poprawil cos i teraz działa. Wydaje mi sie ze wgral nowe pliki na serwer jakies bo dopiero po uzyskaniu dostepu do FTP udalo mu sie to poprawic.

Dzieki za pomoc. Temat do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.