Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

invisionize.pl - oficjalnym partnerem IPSu! :-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam!

Uważni użytkownicy na forum mogą zauważyć, że w logu pojawiła się informacja o partnerstwie z IPSem, wydawcą skryptu IP.Board i dodatków. Otóż z wielką przyjemnością informuję, że to prawda, zostaliśmy oficjalnym partnerem!

Dokładnie rzecz ujmując do partnerstwa zgłosiłem mój serwis IPSlink.pl, jednak jako, że to forum jest jego nieodłączną częścią, mimo innej domeny, to i forum również może się szczycić tym tytułem!

Oficjalne potwierdzenie można zobaczyć na tej stronie: ZOBACZ.

Co oznacza partnerstwo dla użytkowników:

dostęp do stale aktualizowanych spolszczeń wszystkich produktów IPSu, możliwość testów jeszcze nie wydanych wersji skryptów, a także pewnego rodzaju wyróżnienie. Partnerem nie zostaje każda osoba/serwis. Tylko te, które mogą pochwalić się poziomem wiedzy, miłą atmosferą i profesjonalnym podejściem do użytkowników. Skromnie mówiąc: mamy to wszystko! Rozwijamy się niewiarygodnie szybko, żyjemy prawie jak rodzina :( i jest tutaj bardzo przyjemna atmosfera, co widać - wszak np. ja przebywam tutaj cały dzień. :D

Pomoc dla serwisu:

Od teraz istnieje nowy sposób pomocy serwisowi invisionize.pl. Otóż nie trzeba wydawać dodatkowych pieniędzy, po prostu kupujesz produkty IPSu z TEGO linku. Ty zyskujesz licencje na produkty IPSu, a my środki na dalszy rozwój serwisu. Szybko sprawnie i przyjemnie, a komunikaty w sklepie IPSu są po polsku, dzięki czemu, nie popełnisz błędów podczas zakupów! Zapraszam do zakupu licencji bezpośrednio na stronie IPSu, ale z naszego polecenia, co bez dodatkowych kosztów dla Was pozwoli nam dalej się rozwijać! :)

Nie ukrywam, że to kolejne wyróżnienie, po dołączeniu do grupy Community Devs, w oczach ludzi z IPSu, z którego bardzo się cieszę i jestem zadowolony, sprawia, że każdego dnia czuję się fantastycznie móc tworzyć i uczestniczyć w życiu tego forum i obcować z super ludźmi!

Dziękuję Wszystkim!

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Gratuluję :)

2. Widzę że ips jest jedyny w Polsce, ciekawe kiedy pojawi się 'konkurencja' :(

3. Czy jest możliwość zakupu za pośrednictwem IPSu zakup licencji tylko na moduły(?) typu galeria, blog, etc?

Znów kolejny błąd na forum mama :D

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ad 1 - Dzięki! :(

Ad 2 - ...

Ad 3 - właśnie tego do końca nie wiem, czy się zaliczy na moje 'konto', ale jak planujesz zakup, to zakup i sprawdzimy. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad 3 - właśnie tego do końca nie wiem, czy się zaliczy na moje 'konto', ale jak planujesz zakup, to zakup i sprawdzimy. :)
Myślimy, ale zobaczymy co z tego będzie. Tyle że Licencja "Standard License" jest zaznaczona automatycznie, nie widzę możliwości jej odznaczyć i wybrać tylko np IP.Gallery.

Ale to nie temat o tym, więc sorry, jak przyjdzie czas na zakup to pogadamy.

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też zaznaczyć, że serwis DawPiego został jedynym oficjalnym partnerem w Polsce i jednym z trzech uznanych na świecie!

żyjemy prawie jak rodzina

No ej! My z Leo to już bracia! :(

a komunikaty w sklepie IPSu są po polsku

Where? Everything is in English i ja nie panimaju niczego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.