Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Problem z aktualizacją


lwiczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dzisiaj chciałem zaktualizować forum do wersji 3.0.5 i pojawił się problem. Otóż włączyłem aktualizator, rozpoczął się proces i w pewnym momencie (Upgrade / Step 7/14, po kroku System: Upgrading tasks.../ Forums: Upgrading tasks... / Members: Upgrading tasks... / All tasks upgraded... ) jestem przekierowywany na strone

http://foobar2000.pl/admin/upgrade/index.php?app=upgrade&s=04(...)82&section=upgrade&do=languages i pojawia się błąd "Remote server or file not found" (tak, Opera, tak, taki sam błąd jak w czasie instalacji IP.Shoutbox

Jedyne co, to w tamtym problemie instalator 'wykrzaczył' się na 'do=taksks' a tym razem na 'do=languages'.

Co może być problemem? Z poprzednimi wersjami forum (2.3.x) nie było takich cyrków >:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam angielski i polski (*), niemniej po zamienieniu na do=bbcode i tak się nie udalo bo aktualizator powiedział że sesja wygasła, po ponownym jego uruchomieniu pokazało mi się, że forum jest już zaktualizowane i trzeba tylko zaktualizować Calendarz, Czat i Portal. Uruchomiłem jeszcze raz, poszło bez problemu.

Chciałbym jednak wiedziec, co może powodować takie problemy (wywalanie strony "nie można znaleźć serwera" w pewnym momencie instalacji)?

PS. Własnie spróbowałem zainstalować IP.Shoutbox i ruszyło bez zająknięcia, zgłupiałem do reszty O_o

(*) aczkolwiek angielski poszedł się początkowo kochać, bo serwer nie chciał przyjąć paczki w jednym pliku — taki sam błąd jak teraz/przy shoutbox, i użyłem mniejszych paczek co spowodowało nadpisanie języka angielskiego; później został przywrócony jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie spotkałem się z takim problemem szczerze mówiąc. Ale tak, jak pisałem, masz Operę, ja operuję (sic!) na Fx. Z operą jest trochę problemów. Powtarzam to po raz któryś, ale taka prawda. Tracker ( na forum IPS, nie mylić z userem tego forum :) ) prawdę Ci powie.

Inaczej: masz już zaktualizowane forum?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak już ustaliliśmy w wątku dot. problemów z IP.Shoutbox pod innymi przeglądarkami jest podobnie (pod Fx/Chrome jest biała strona).

Tak, forum jest już zaktualizowane. (temat do zamknięcia?)

IP.Shoutbox także zainstalowany.

Ja na prawdę wysiadam przy takiej magii O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.