Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Konwersja IPB > PHPBB3


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Muszę skonwertować IPB 2.3.5 do PHPBB3, mam konwerter który to umożliwia ale poprzez podwójną konwersję tj.

IPB 2.3.x -> PHPBB2 -> PHPBB3

Z kolei, IPB ma kodowanie UTF-8 (ustawiony w ACP, domyślnie ma ISO-9982-1) (w SQL Latin2), po konwersji do BB2 ma ISO-9982-1 (w SQL Latin1), po następnej konwersji z BB2 do BB3 ma UTF-8 (w SQL UTF-8).

Po konwersji z IPB do BB2 pojawiają się krzaki, a następnie w BB3 to samo.

Dawid podrzucił mi konwerter z IPB 2.3.5 do PHPBB3, ale ten z kolei coś nie ogarnia. Wrzuciłem go gdzie trzeba (główny katalog forum) i po wpisaniu www.adres.pl/convert wyskakuje okno konwersji, tam wybieram "IPB - PHPBB3" i wypełniam formularz.

Po wypełnieniu i kliknięciu SAVE CONFIGURATION pojawia sie komunikat w małej ramce na białym tle o treści:

mySQL query error: SELECT count(*) as members FROM phpbb_users WHERE user_type <> '2'

SQL error: Table 'dance_forum.phpbb_users' doesn't exist

SQL error code: 1146

Date: Tuesday 29th o July 2008 12:15:13 AM

Ktoś ma na to sposób jakiś lub rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.