Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: 2 fora na jednej licencji


Rekomendowane odpowiedzi

@DawPi, przecież nie do końca.

Można mieć jedno ogólnodostępne, kto chce ten się rejestruje (znaczy komu pozwolisz) + jedno na swoje potrzeby (do testów modyfikacji, grzebania w plikach etc.), ale na którym zarejestrowany będziesz tylko Ty i tylko Ty będziesz mieć do niego dostęp.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Myślisz, że zapomniałem o forze testowym? Wątpię, by user pytał o forum testowe, które mało kto testuje. Generalnie to for testowych na localu mam kilkanaście. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak, są to 2 fora o których licencja mówi :)

I zdziwiło by mnie gdybyś o takiej opcji zapomniał, czy inaczej: podejrzewałbym, że Ty to ktoś inny :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W domyśle zakładałem, że autor tematu nie pyta o forum testowe, ludzie jeśli już takie instalują to pewnie w 90% myślą że robią coś nielegalnego.. A tu klops - można. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego forum testowego - gdzie jest opis ze ono musi byc na lokalu?

zainstalowalem drugie forum na hoscie ktory nie jest widoczny na zewnatrz i nasze forum produkcyjen przestalo dzialac - pusta strona widoczna powejsciu. przstalal dzialac dokladnie w momencie konca instalacji tetsowego forum (local odpada bo chcemy wspolnie w pracy nad nim pracowac)

jak dziala blokada i w jakich warunkach jest zakladana, jak ja zdjac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

co do tego forum testowego - gdzie jest opis ze ono musi byc na lokalu?

Kto tak napisał?

jak dziala blokada i w jakich warunkach jest zakladana, jak ja zdjac?

Niemożliwe. Musiałeś coś zrobić związanego z głównym forum. Chyba nie instalowaliście forum testowe na tej samej bazie, co główne?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczesniej zmienialem troche obsluge xml-rpc ale to bylo pare dni temu - i wszystko dzialalo

teraz zainstalowalismy to dodatkowe forum i przestalo dzialac

komunikat w logu:

[Tue Jan 05 12:45:18 2010] [error] [client 192.168.32.83] PHP Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Could not initiate the registry, the settings cache is empty or missing' in /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsRegistry.php:1695\nStack trace:\n#0 /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsRegistry.php(498): ipsRegistry->setUpSettings()\n#1 /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsController.php(75): ipsRegistry::init()\n#2 /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsController.php(62): ipsController->init()\n#3 /w/inne/forum/index.php(24): ipsController::run()\n#4 {main}\n thrown in /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 1695

o co cho?

btw - ipvision poproszone o pomoc powiedzialo ze support spi i ze moze obudzic za ekstra kase ;)

api na stronie reklamujacej tez mialo byc, a sa tylko szczatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

nie no az taki nieprzytomny nie jestem - bazy osobne

Uwierz, że wolę zakładać takie coś niż prowadzić dialog przez parę stron, by na końcu nie okazało się, że użytkownik nie zrobił podstawowej rzeczy. Tutaj pisałem ogólnie, bez związku z Tobą oczywiście.

[Tue Jan 05 12:45:18 2010] [error] [client 192.168.32.83] PHP Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Could not initiate the registry, the settings cache is empty or missing' in /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsRegistry.php:1695\nStack trace:\n#0 /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsRegistry.php(498): ipsRegistry->setUpSettings()\n#1 /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsController.php(75): ipsRegistry::init()\n#2 /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsController.php(62): ipsController->init()\n#3 /w/inne/forum/index.php(24): ipsController::run()\n#4 {main}\n thrown in /w/inne/forum/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 1695

Siadł register. I faktycznie IPS powinien to naprawić, ew. ja mogę spróbować, ale jako, że wymaga to dostępu do ACP i FTP to niestety za pośrednictwem tej strony.

btw - ipvision poproszone o pomoc powiedzialo ze support spi i ze moze obudzic za ekstra kase :a:

Coś mi się wierzyć nie chce. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siadł register. I faktycznie IPS powinien to naprawić, ew. ja mogę spróbować, ale jako, że wymaga to dostępu do ACP i FTP to niestety za pośrednictwem tej strony.

hmm - siadł register. nieciekawie to brzmi - mam nadzieje ze sam cos zepsulem a nie jest to wlasciwosc ip.board :a:

mozesz mnie nakierowac na cennik takiej uslugi? moze byc priv

Coś mi się wierzyć nie chce. ;)

a jednak...

licencje kupilismy, support przez pol roku w cenie ale widocznie tylko taki co akurat nie spi :a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeszcze możesz spróbować wgrać folder upgradeFinish/ z folderu Tools/ z paczki forum, wrzucić do folderu admin/ i uruchomić - powinno pomóc.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

gdzie o takich hintach jest doc?

W mojej głowie i kilkuletnim doświadczeniu. ;)

jeszcze tylko polskie znaki poleciały :a:

To już nadaje się na nowy temat. Ten można uznać za wyczerpany? Eh, nie można bo to nie Twój temat, podpiąłeś się. :a:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.