Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

Amfidiusz

Przelew do PayPal

11 postów w tym temacie

Jak długo trwa zaksięgowanie przelewu z polskiego banku do systemu PayPal? Teoretycznie mają filię w Polsce, więc okres nie powinien przekroczyć 24h. Na pewno nie raz przelewaliście środki w ten sposób. Pamiętacie ile czekaliście?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie odwrotnie, że z systemu PayPal na polskie konto?

Nie widzę sensu przelewać NA konto PayPal, skoro można podpiąć kartę pod konto PP i płacąc PP automatycznie pobiera kwotę z konta.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podpiąć można jedynie karty kredytowe.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Głupoty piszesz. Mam kartę z INTELIGO płatniczą i działa. Z mBanku płatniczą również można podpiąć.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Karty debetowe (nazywane także kartami bankomatowymi) są akceptowane, jeśli widnieje na nich znak Visa lub MasterCard.

W mBanku rozdają Visę Electron. Ktoś kiedyś mi mówił, że to nie to samo. W Inteligo masz kartę wypukłą?

Anyway, kasa już wysłana. Na stronie Paypala piszą 2-3 dni. Ktoś wie, jak to wygląda w praktyce?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi kiedyś PayPal przelał pieniądze w 2 tygodnie na konto.....

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mi kiedyś PayPal przelał pieniądze w 2 tygodnie na konto.....

Fajnie. Ale pytanie jest zgoła inne ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W mBank mozna otrzymac taka przezroczysta karte. Sygnowana jest znakiem VISA. Do niej otrzymujemy kod CVV2. Nazywa sie to eKarta

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha, po dosyć stanowczej reklamacji otrzymałem odpowiedź, że nazwisko posiadacza rachunku bankowego nie zgadza się z tym podanym w PayPalu, więc przelew nie zostanie zaksięgowany :%-):

Pieniądze zwrócą mi dopiero za miesiąc. Złodzieje! :a:

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Powiem Ci tak. PayPal jest to system płatności, który ma swoje zasady i to opisane na stronie masz. Sądzę i że o tym napisali. Albo trzeba było do nich pisać. Ja mam osobiście miłe doświadczenia PayPal, głównie z działem bezpieczeństwa. Odpisują, informują i to w PL! :%-):

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oczywiście, że mają:

Nieprawidłowy identyfikator przelewu lub niezgodność imienia i nazwiska na rachunku bankowym z imieniem i nazwiskiem na koncie PayPal może spowodować opóźnienie przelewu.

I ja chętnie poczekam ten tydzień dłużej...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.