Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Dostęp do określonych modułów w panelu ACP (IPB 2.3.x)


matma4u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Szukałem takiego ustawienia w ACP, które dawałoby możliwość członkom określonych grup dostęp do wybranych modułów ACP. Jedyne co jest możliwe to udostępnienie całego ACP.

Dlatego mam pytanie czy istnieje taka modyfikacja lub mogłaby zostać napisana która pozwalałaby grupie wybranej przez root admina promować innych użytkowników do wyższych grup. Dla jasności, mamy np na forum cztery grupy: X Y Z W

Jaka root admin wybieram grupę Y i pozwalam jej użytkownikom by mogli promować innych użytkowników do grupy Z i W. Oczywiście powinno być zabezpieczenie by grupa Y nie mogła degradować użytkowników z wyższej grupy np z X (zakładam, że to grupa o najwyższym priorytecie) do np grupy W

Myślę, że taka modyfikacja przydałaby się wielu administratorom. Przy dużej liczbie użytkowników nie zawsze mamy szansę zauważyć tych, którzy udzielają się wybitnie i których warto było by zaprosić do bardziej ścisłej współpracy z naszym forum. Po prostu za pomocą takiej modyfikacji na dużych forach łatwiej byłoby rozwijać grupy moderatorów, przyjaciół itp

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.