Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: CSEO a sitemap


Dzeju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze zgłoszeniem sitemap do google, kiedy zgłaszam Indeks Sitemap pojawia się błąd po czym pisze żeby spróbować ponownie,jednak nadal to nic nie pomaga, wszystko było ok ale padł mi serwer i od tej pory nie mogę zgłosić mapy ma ktoś jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie pisze jaki to ląd poprosru tam gdzie jest stan mapy mam czerwony "X" dzieje sie to tylko ja zgłaszam sitemap_index

Miałem podobny problem zaraz po przejściu na CSEO2. Spróbuj przebudować mapy (zakładka Sitemap Browser).

nie pomogło :unsure:

Edytowane przez Dzeju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wgrałem nowy pusty plik index później zrobiłem tak jak napisałeś teraz mam taki komunikat gdy chce zgłosić mapę do google

Pusta mapa witryny

Ta mapa witryny nie zawiera żadnych adresów URL. Sprawdź poprawność mapy witryny i prześlij ją ponownie.

nie wiem ocb coś źle zrobiłem ? :)

Edytowane przez Dzeju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wprowadziłeś żadnych zasad dla custom sitemaps, to tam zawsze będzie zero :)

Zastanów się jednak, czy nie warto skorzystać z gotowego rozwiązania, czyli map dla tematów, działów czy userów.

ACP :a: :a: Aplikacje ;) CommunitySEO :a: Sitemap Browser.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może od początku.

Jak aktualnie wygląda sprawa mapy strony ?

Chcesz tą automatycznie generowaną mapę dać tutaj: https://www.google.com/webmasters/tools/sitemap-list ?

Czy tworzysz własną mapę strony ?

Jakie komunikaty(błędy otrzymujesz) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualnie wygląda sprawa mapy strony ?

Podmieniłem plik mapy zgłosiłem ponownie było dobrze przez jeden dzień a na drugi już lipa jest błąd, jaki błąd to nie wiem bo nie pisze stan oznaczony jest"X" na czerwony czyli google nie akceptuje mapy.

Chcesz tą automatycznie generowaną mapę dać tutaj: https://www.google.c...ls/sitemap-list ?

Tak dokładnie, all mapy maja stan akceptacji poza idex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak

Dodam że kiedy kliknę na mapę sitemap_profiles.xml.gz pojawia się taki komunikat

Pusta mapa witryny

Ta mapa witryny nie zawiera żadnych adresów URL. Sprawdź poprawność mapy witryny i prześlij ją ponownie.

A przy index nie ma żadnego komunikatu jak widać na dołączonym obrazku :)

post-122-1264616809,2357_thumb.jpg

Edytowane przez Dzeju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro napisałeś, że wszystkie mapy są w porządku oprócz indexu, to wnioskuję, że nie dodałeś mapy profili? Masz ją w głównym katalogu forum?

Jeśli nie chcesz dodawać profili, to wyłącz je w ustawieniach map i przebuduj mapę indeksu.

EDIT: Doczytałem, że profile są puste. Czyli mapa się nie buduje. Przebuduj ją z poziomu ACP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.