Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

jak przenieść userów z grupy members


haerde

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie drodzy userzy !

Swoją przygodę z IPB zacząłem stosunkowo niedawno, po ponad półrocznym doświadczeniem z SMF. Po konwersji starego forum powalił mnie ogrom możliwości i obawiam się, że trochę się pogubiłem. Pozwólcie, że swoje pytania uformuję w numerowaną listę:

  1. Jak przenieść ponad 2 k userów z grupy Members do grup 'opartych na ilości postów' ? W SMF był podział na grupy zwykłe i oparte o ilość postów, gdzie przynależność do 'zwykłej' powodowała ukrycie grupy opartej o ilość postów. (Wybaczcie brak składki, staram się jak najłatwiej Wam to wytłumaczyć :))
  2. Czy jest możliwość, aby ładnie przedstawić legendę grup na dole forum przy tym samemu ustalić która grupa jakie zajmie miejsce ?
  3. Czy istnieje możliwość, aby ustawić uprawnienia dla kilku grup jednocześnie ? Mam tutaj na myśli te zakładki przy edytowaniu grupy "Forum, IP.Shoutbox" itp , a nie które działy/fora widzi dana grupa.

To na razie tyle. Autorów wszystkich odpowiedzi nagrodzę plusami, a już teraz dzięki wielkie z góry za pomoc newbie ! :a:

Pozdrawiam,

haerde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Amfidiusz nie może, ale ja to zrobiłem. :)

Przenieść można bardzo łatwo - najpierw znajdź wszystkich userów wg zadanych kryteriów w ACP w zakładce :):) Użytkownicy, a potem opcją 'przenieś znalezionych użytkowników' do innej grupy. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.