Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ikony działów - nieprzeczytane/przeczytane posty


Ayden

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z ikonamy działów na forum, otóż zainstalowałem sobie mod dzięki któremu każdy dział ma swoją własną ikonkę. Wg modu, zrobiłem 2 wersje tej ikonki zwykła czyli nazwa.gif gdzie owa ikona ma oznaczać forum z postami nieprzeczynymi oraz nazwa_off.gif czyli z przeczytanymi. Niestety działa tylko to drugie zaś gdy pojawiają się nowe posty powstaje domyślna ikona - f_unread.png. Dlaczego tak się dzieje? Co muszę poprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo by pomogła nazwa modyfikacji. Ale skoro nie chcesz podać, to możemy sobie pozgadywać...

chodzi o moda Forums Icons ;]

Musisz zrobić ikonki o nazwie: ala.gif oraz ala_off.gif i zmienić w acp do poszczególnego działu.

Metin2 - Największy Polski Portal o grze Metin2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebudowałeś skin forum? To może pomóc, choć modyfikacja powinna była zrobić to chyba automatycznie.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Każdy plik w naszej bazie posiada swój własny temat z supportem. Proszę pisać w nim, by nie utrudniać niepotrzebnie życia innym użytkownikom i by gromadzić w jednym miejscu sprawy związane z daną modyfikacją.

Dziękujemy!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.