Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Banowanie , a zdejmowanie


Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z moderatorów właśnie udowodnił że może mnie zbanować na sb (już nie żyje :) )

Problem w tym że ja sie sam odbanować nie mogę

Wyświetla się

Błąd systemu

Nie możesz usunąć blokady konta w shoutboxie samemu

Można jakoś zablokować moją i moderatorów grupę tak żeby nie można było ich banować ?

Czy to nie mała kpina że nie mogę się jako administrator spod ACP odbanować w SB ? :)

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Komendy tak łatwo się nie wykona, gdyż te dane są w cache użytkownika, zatem pozostaje Ci operacja w ACP.

A z ACp tak jak już pisałeś że nie

Ja coś pisałem? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co mam zrobić ?

Spod :

Aplikacje >> Ip.Shoutbox >> Manage Banned Members

Nie działa , wyświetla się błąd który napisałem w pierwszym poście tego tematu.

Poproś innego admina o zdjęcie blokady

Nie musi być admin, mod też może

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Właśnie przeszukałem całą bazę i nigdzie tego w niej faktycznie nie ma. Poproś innego admina o zdjęcie blokady :)

Jest, ale w 'kaśce' każdego usera.. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Bynajmniej. Chcesz, to wyczyść swoją 'kaśkę' i po sprawie. Nie ręczę za efekty i 'jaja' z innymi elementami. Po to jest ta opcja w ACP, by z niej korzystać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Czytając temat dochodzę do wniosku, że albo nie jesteś administratorem tego forum, albo zupełnie nie ogarniasz co się wokół Ciebie dzieję... Wyjaśnię Ci na czym polega blokada konta. W tabli ibf_members masz takie pole: members_cache, ono zawiera zserializowaną tablicę danych. Więcej o Serializacji tutaj! Co dalej? Skoro jest to tablica danych, czyli ogólnie pojęta informacja lub informacje danych, coś od nich zależy. DawPi nazywając ją 'Kaśka', nazwał potocznie technikę zwaną Cache, na czym znów ów stwór polega? Na tym, że dane są zapisane w postaci, do której łatwo się dobrać. W IP.Board są to min. ustawienia, dostęp do języka, dostęp do rejestru i wiele innych, którzy rozumieją programiści.

Ale do sedna sprawy - nie może Ci DawPi dać gotowego zapytania. Dlaczego? Ponieważ nie wiadomo jaką treścią masz wypełnione pole. W tych danych na 110% jest taka informacja: sb_banned => 1, i jeżeli ją usuniesz to ban zniknie. Masz więc parę opcji:

  • Prosisz kogoś, aby wpisał magiczną komendę: /ban Nick
  • Sam usuwasz pamięć podręczna ( na własne ryzyko! )
  • Podajesz nam treść Twojego pola members_cache i my Ci damy gotowe zapytanie

Wybór jest Twój, a jeżeli coś piszemy o czymś czego nie rozumiesz, wypada sięgnąć do tajnej broni Internetu - Google.pl. Nie zawodzi, jak się jej używa, odwzajemnia się poprawnymi wynikami.

Pozdrawiam,

Largo

  • Lubię to 1

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.