Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Informacje o dziale i inne ;-)


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

jak zapewne niektórzy zauważyli na forum dodano nowy dział dotyczący nadchodzącej nowej wersji IP.Board oznaczanej 3 lub czasem 3.0.

Początkowo będę tutaj umieszczał newsy związane z tą wersją, jakieś opisy by jak najlepiej przybliżyć Wam tę nową wersję, a zapewniam, że jest o czym mówić ;-)

Pominę informacje związane z technicznymi aspektami, postaram się zwrócić uwagę na bardziej ogólne sprawy.

Oczywiście można tutaj pytać/pisać cokolwiek byleby było związane z tą właśnie wersją.

Na koniec krótkie info, że działy tematyczne ( support, modyfikacje, skiny itd. ) powstanie jak tylko doczekamy się pierwszej premiery tej wersji.

Pozdrawiam,

Dawid

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oczywiście... że nie ;) Panowie, skrypt się dopiero pisze, jeszcze nie wydano bety, a pewnie tak będzie sygnowane pierwsze wydanie ( oj, to będzie rekord pobrań w ciągu jednego dnia i zawieszenie 50% serwerów :) )..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nie nie, oficjalne info jest takie, że w 4 kwartale roku 2008 czyli przed 31 XII, ale ile to nie wiadomo :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dowiedzialam sie od znajomej osoby, ze wszystkie skiny, ktore byly dotychczas stworzone az do wersji 2.3.x wlacznie, beda musialy byc zrobione od nowa. Nie da sie przeprowadzic zwyklego 'upgrade' czy tez 'update'. Po prostu nowy system tworzenia skinow do IPB 3 bedzie tak rozny od terazniejszego - ze nalezy bedzie robic skiny od podstaw. Nie zazdroszcze tym, ktorzy wyprodukowali mase skinow do IPB 2.3.x - beda mieli wielu nadasanych klientow. :(

Edytowane przez Skye Fairy

qp09w3.png

JOANNA STASIAK - PERSONAL PORTFOLIO

Web Graphics & IPB Skins | Excalibur Designs Support Forum

Invision Design - Moj Blog w Sieci WWW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

@Skye Fairy: przecież to nie była żadna tajemnica, już dawno o tym pisałem :(

@Bartek: w rzeczy samej tak jest.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jak myślicie, którego dnia wydadzą nowe IPB? W końcu zostało im już bardzo mało czasu :). A może się nie wyrobią w tym roku?

Ja tam jestem dobrej myśli, i przeczuwam, że wyjdzie albo w któryś dzień Świąt, albo w ostatni dzień roku o godzinie 0:00 :D.

Edytowane przez Bartek

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Manager
Hmm, no ale można przerobić aktualny na wersję pod IPB 3 (jak się wszyscy InvDesignerzy zbiorą, to powinni się szybko uwinąć) :P.

Nie wiem, może nie mam chwili, ale czy Ty czasem myślisz jak coś napiszesz? Po co mają to robić? No pytam się po co? Bo fajnie, bo tak jest cool, bo może Bartek chce? Jeśli chce to niech zrobi..

Poza tym już jest osoba, która zrobiła skin do 2.3 wzorując się na 3.x. To osoba mająca nadmiar wolnego czasu.

A uwierz, że spędzanie wolnego czasu na zachciankach, nie dobrych, rzeczowych przesłankach nie należy do spraw ani przyjemnych ani... normalnych.

Tak, lekkie zdenerwowanie. Po prostu zauważam, że często paplasz trzy po trzy. Zanim coś napiszesz to pomyśl, wiem, że duży licznik postów jest cool, ale niech to będą posty które jednak coś wnoszą. Lub niech przynajmniej stanowią znaczny odsetek postów danej osoby, a nie 90% to pustostany.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę w nieco milszym tonie :P

Pamiętam, że Asia entuzjastycznie podeszła właśnie do sprawy skinów w ipb3 i będzie chciała nauczyć się je robić. Wtedy zapewne zechce skrobnąć coś tutaj.

I offtopując dalej to ucieszyłbym się bardziej z przydatnych modyfikacji niż skina. Tak: przekładam tutaj funkcjonalność nad wygląd, co nie jest u mnie normalne, ale kiedyś ten dzień musiał nadejść :P

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
I offtopując dalej to ucieszyłbym się bardziej z przydatnych modyfikacji niż skina. Tak: przekładam tutaj funkcjonalność nad wygląd, co nie jest u mnie normalne, ale kiedyś ten dzień musiał nadejść :P

Skiny są przecież robione. Tak jak modderzy poznają nowy kod, tak skiniarze nową budowę skinów. To wymaga czasu po prostu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.