Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Tani registrat domen.


Rekomendowane odpowiedzi

Skuszę się chyba na OVH...

Nie znacie nic konkurencyjnego cenowo? Bo w grę wchodzi spora ilość domen, więc np na różnicy 7PLN można trochę zaoszczędzić :D

Porównałem z ofertą na home... jest o 50% taniej na ovh, nie ma co się zastanawiać :D

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UT.pl rejestracja 1,99 potem przedłużenie 45zł

Wiedziałem, że jest gdzieś haczyk ;]

W przypadku ani razu nie prolongowanej domeny objętej promocją, w razie chęci transferu lub uzyskania kodu authinfo do domeny, dysponent zobowiązuje się do uprzedniej prolongaty domeny w systemie organizatora.
Prolongata (z łaciny), jest to przedłużenie terminu ważności układu, umowy, płatności weksla.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm przy naprawde dużej ilości domen zapukaj może bezpośrednio do boku masternet , ovh lub hekko.pl

może jeszcze ci zejdą ciut z ceny.

Niestety... "Traktują wszystkich tak samo, nie ważne czy się transferuje do nich jedną, czy sto domen"
UT.pl rejestracja 1,99 potem przedłużenie 45zł
Na prawdę chciałem bardzo znaleźć tą cenę, ale nie wiem skąd Tyś ją wziął:

post-1190-1269420483,8595_thumb.png

i to ceny netto, więc podziękuję :]

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

UT.pl rejestracja 1,99 potem przedłużenie 45zł

To oszuści. Nie polecam.

Jakbyś spojrzał w cennik dropped to byś zobaczył, że mają najtańsze ceny i dobry panel do zarządzania nimi ( domenami ).

Z 'polskich' to jeszcze tylko PPD*pl.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdy rejestrator ma taki zapis w regulaminie...

Nie każdy. Poza tym, kocham słownictwo użyte w regulaminach, wiesz ile osób sprawdza od deski do deski regulamin + jak napotka na słówko nieznane mu to sprawdzi co oznacza? Nie. To taki sposób na złapanie klienta.

Ja trzymam domeny w OVH i jak po roku domena mi się znudzi to po prostu za nią nie płacę, a ona wraca na wolny rynek ;] Jeżeli chce przenieść do innego zarządzającego to nie muszę płacić dodatkowej kasy za odnowienie w OVH. Przenoszę sobie domenę bez żadnych dodatkowych kosztów. Tutaj rejestrując domenę w trakcie trwania promocji zobowiązujesz się, że odnowisz u nich za następny rok. Czyli niejako z góry wiążesz się z tą firmą na 2 latka z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj rejestrując domenę w trakcie trwania promocji zobowiązujesz się, że odnowisz u nich za następny rok. Czyli niejako z góry wiążesz się z tą firmą na 2 latka z góry.

O tym właśnie napisali w regulaminie UT. Że powtórzę: Chyba każdy rejestrator ma taką wzmiankę w regulaminie.

A prolongata to nie takie abstrakcyjne słowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.