Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

A teraz pora na przema lOl


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager
Wiele osób zna pewnie skrypt phpBB by przemo. Ale czy wiecie, że administrator tego skryptu może w dowolnym momencie wyłączyć Wasze forum? Bardzo fajne rozwiązanie jak na skrypt oparty na licencji GPL.

Więcej..

W skrócie przemo może zablokować każde forum zdalnie.. Hahhahaa.. Profesjonalizm pełną gębą.

Daleko jestem od pisania takim tonem, ale to, co można przeczytać wyżej to totalna amatorka.. Wręcz chamstwo i dziecinada. Amator.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.przemo.org/phpBB2/forum/viewtopic.php?t=94856

Niezłe wytłumaczenie, trzeba przecież zachować twarz.

Najlepszy jest tekst wyjaśniający dla czego taka możliwość powstała. On nie tylko jest idiotą, ale i uważa za idiotów użytkowników skryptu.

Edytowane przez santoz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://zabezpiecz.opx.pl/viewpage.php?page_id=11

... ten skrypt to profesionalna modyfikacja słynnego phpbb 2, phpbb by przemo posiada wiele nowych funkcji, jest prosty w opsłudze, informacje o poprawdze bezpieczeństwa zawsze dostajesz po wejściu do panelu admina (index administracji), przy tym skrypcie nawet nie musisz kasowa pliku install.php jest tak bezpiecznny że jeżeli plik install.php wykryje config.php jest wcale nie do użytku....

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oj Dawidzie, nie podoba mi się Twoje podejście. Za wszelką stronę chcesz udowodnić, że IPB jest ponad wszystkim. Przemo to skrypt darmowy i takie założenie zostanie do końca.

Ośmieszanie "przeciwnika" nie jest wcale dobrą taktyką. Skoro uważasz się za profesjonalistę, to takim pozostań. Wy działacie oddzielnie nie szkodząc nikomu i oni również.

Administratorzy forum supportu, to osoby naprawdę znające się na temacie. Fakt, może Przemo nie jest rewelacją, ale nie widzę powodu ośmieszania Przema jako osoby. Trochę to jest cios poniżej pasa. W sieci pełno jest cwaniaków, ale niech ktoś powie mu to prosto w oczy. Dawid, mieszkasz w tym samym mieście co Przemek, pojedź i pogadaj z nim na ten temat.

Nie myślcie, że bronie skryptu Przemka, po prostu bardzo mi się nie podoba jakich argumentów używasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mbazyl miał raczej na myśli to, że DawPi tutaj na forum nie wypowiada się jako osoba prywatna tylko jako właściciel ipslink.pl, a jednocześnie oficjalny partner IPS. W sumie to ma rację :)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie ma racji - DawPi wypowiada się także jako aktywny i znany deweloper polskiej społeczności, a (jeśli oskarżenia nie są bezpodstawne - nie zgłębiałem tematu) praktyka zastosowana przez Przemo jest poniżej pasa, godna każdej krytyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po pierwsze nie można porównywać IP.B do Przema, bo to dwa różne światy. IP.B jest płatnym skryptem, tu użytkownik wymaga, w przypadku darmowych skryptów zazwyczaj dostaje się szajs, robiony zresztą w wielu przypadkach na odpier**l (sorry za wyrażenie).

Czasy przema minęły, sam miałem na tym skrypcie forum, ale z czasem zaczynałem żałować... Jeśli myśli się poważnie o forum, nie ma co się zastanawiać, tylko zainwestować w jakiś płatny skrypt. Nie mówię ze te darmowe są do d*py, bo w przypadku SMF czy choćby Callisto tak nie jest. (Ciekawe czy Uniboard będzie taki, jak go chwalą choć go jeszcze nie ma).

To co zrobił "Przemo", to była porażka na całej linii, zresztą niech nie pisze głupio że to zostało zrobione na potrzeby "Policji i jakiegoś tam forum", bo to nie doiże głupie tłumaczenie w które nigdy nie uwierzę, a to dlatego że sam pisał na forum (teraz te tematy są już pokasowane, dziwne?) że blokuje fora, które usuwają stopki itp. Za pomocą wewnętrznego skryptu. Zresztą z tego co pamiętam, nawet była taka informacja w PA.

Dziwne że ktoś dopiero teraz zwrócił na to uwagę.

PS: Łączę się w bulu z użytkownikami phpBB3 oraz Przema, naprawdę gorzej wybrać nie mogliście.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Łączę się w bulu z użytkownikami phpBB3 naprawdę gorzej wybrać nie mogliście.

Bzdura na całej linii... rozumiem, że miałeś do czynienia ze skryptem phpBB3 i tak mówisz po WŁASNYCH doświadczeniach? phpBB3 ma najlepszy support na świecie z darmowych skryptów i największą bazę modyfikacji. Jest stabilne i bezpieczne, więc nie gadaj łaskawie głupot jeśli nie wiesz o czym mówisz. SMF oprócz możliwości jakie w nim drzemią, jest przeciętne, słaby support, średnia ilość modyfikacji, bezpieczne jest na pewno, ale 'cięższe' dla serwera niż phpBB3. Uważam, że z darmówek to właśnie SMF lub phpBB3, ewentualnie MyBB od bidy. O Callisto się nie wypowiadam, bo nie znam jego możliwości, poza tym, podobno jest całkiem fajne, bo podobne do IPB, tak samo jak i rozwijane jeszcze UniBoard.

Rzekłem.

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale 'cięższe' dla serwera niż phpBB3.

Aż sprawdziłem, wyniki :

beztytuuphp.th.jpg

smfy.th.jpg

:thumbsup:

O Callisto się nie wypowiadam, bo nie znam jego możliwości, poza tym, podobno jest całkiem fajne, (...) tak samo jak i rozwijane jeszcze UniBoard.

Przyjemne, callisto jak i jeszcze nie skończony uB

bo podobne do IPB

http://rpiton.com/?p=109

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdziłem, wyniki :

beztytuuphp.th.jpg

smfy.th.jpg

:thumbsup:

Przy czystym forum tak jest, ale jak masz wielu userów online i ogólnie duży ruch, to wtedy sytuacja się zmienia. Poza tym "cięższe" nie oznacza wcale "ociężałe" tylko troszkę bardziej "ciężkie" niż phpBB3.

Przyjemne, callisto jak i jeszcze nie skończony uB

No to dobrze ^_^ Trzeba poczekać na wydanie i rozwój społeczności, pojawienie się modów itp. i będzie fajny skrypt.

Znam sprawę. Rafał sam powiedział, że zarówno pod względem wyglądu jak i kodu wzorował się na IPB, ale go NIE PRZEPISYWAŁ. A to jest całkiem legalne, a nawet pożyteczne, bo my możemy dostać darmowy dobry skrypt a IPS weźmie się za polepszanie jeszcze bardziej ;)

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady teraz wcale nie tylko na cba i yoyo, ale sa ludzie ktorzy uwazaja ze przemo najlepszy, kopiują inne fora o CS, ktore zazwyczaj sa na takim silniku.

DawPi, to ze darmowe to żądny argument, powyżej było już coś o tym, są inne skrypty lepsze i nadal darmowe.

Jaki styl CSa do ipb jest za free?

Warto się wysilać z kilku powodów, dla prestiżu, dla sponsorów, dla graczy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jaki styl CSa do ipb jest za free?

Kupując licencję za 149,99$ można wydać te kolejne 20-30$ na taki skin, prawda? Poza tym fora CS raczej utrzymują się z dotacji, więc zebranie tej dodatkowej stówki nie stanowi problemu. Tak myślę

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydałem na styl do csa od Twojego grafika wiecej niż stówkę i jestem bardzo zadowolony zadowolony. Prawda jest taka, że jak ktoś bardzo szuka oszczędności w tym interesie to daleko nie zajdzie. Jeśli zapewni się odpowiednie warunki dla graczy to oni potrafią utrzymać forum poprzez dotacje, a dzięki IPB i unikalnej grafice można również znaleźć sponsora, tak jak ja.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oczywiście, że unikalny design to nie to samo, co ten już zrobiony, płatny, ale mimo to można to zobaczyć na więcej niż jednym forze..

Unikalny design to już najwyższa półka podejścia do tworzenia serwisu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.