Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Edycja loga..


Gość xDanielxmc

Rekomendowane odpowiedzi

Gość xDanielxmc

Witojta slonzaki.

Prosiłbym o edycję loga : Format psd. : http://img704.imageshack.us/img704/207/logoo.mp4

Czcionka : No tu fajnie było by wykorzystać podobną do szablonu z którego pochodzi logo bo nie mam czcioneczek. Mogą być też wykorzystane czcionki ze skinu Deflection.

Białe pole to " Od graczy dla graczy " ( z cudzysłowami )

Pomarańczowe pole to Cybstrzaki.pl

Skin to HoneyCombe - darmowy o ile się nie mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xDanielxmc

Może kupiłem nie widzialną licencję od ruskich ? U rusków wszystko jest przecież możliwe.. -.-

Nie powinno was raczej to interesować, a jeśli już to zamiast " forum.invisionize.pl - Support IP.Board powinno być " forum.invisionize.pl - Support IP.Board tylko dla tych co posiadają licencję, a jak nie to won."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xDanielxmc

jeszcze nie zrozumiałeś, że nikt tu nie ma ochoty ci pomagać? :)

Jak to nikt ? Zobacz jaki mój temat jest popularny.. Wszyscy chcą, ale tego nie okazują. Mają serca z kamienia... Zimne dranie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt pewnie niechce pomoc dlatego, że ty wręcz chamsko domagasz sie żeby Ci pomagac bo to przeciez support IP.Board, a ty posiadasz ten skrypt jednak pomaganie tobie to nie jest nasz obowiązek...

a skoro temat jest w dziale gielda powiedz ile oferujesz za to zlecenie, to pogadamy...

  • Lubię to 1

Piana na poddasze - Izolacje Natryskowe z wykorzystaniem pian poliuretanowych (piana otwartokomórkowa, piana zamkniętokomórkowa). Obecnie najlepsza metoda ocieplenia poddasza to właśnie izolacje natryskowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xDanielxmc

Chamscy jesteście wy, nie ja. Dobra.. ^^ Nie potrzebuję waszej pomocy.. gardzę taką pomocą | Coś za coś | - to nie pomoc..

Więc bez łaski :) Konto moje DawPi możesz usunąć bo to nawet nie jest support.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Więc bez łaski :) Konto moje DawPi możesz usunąć bo to nawet nie jest support.

Ty Ty! Wypraszam sobie oceniać to forum na podstawie tematu o wykonaniu loga. Chyba komuś się tutaj coś pomyliło!

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zasłaniaj się tym, że to jest support, bo nazwa działu to GIEŁDA, a nie support. Do tego pomoc otrzymana jest dzięki nieprzymuszonej woli osób odpowiadających. Nikt ich nie zmusza do tego. Jak już tak bardzo klniesz się na to IPB to kup oryginał. Ah i przestań pisać do mnie na gg o sprawy z nim związane, nie odpowiadam na sprawy powiązane z tym forum, nie od tego mój numer gg jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość xDanielxmc

Nie zasłaniaj się tym, że to jest support, bo nazwa działu to GIEŁDA, a nie support. Do tego pomoc otrzymana jest dzięki nieprzymuszonej woli osób odpowiadających. Nikt ich nie zmusza do tego. Jak już tak bardzo klniesz się na to IPB to kup oryginał. Ah i przestań pisać do mnie na gg o sprawy z nim związane, nie odpowiadam na sprawy powiązane z tym forum, nie od tego mój numer gg jest.

Sorki, że tu jeszcze piszę bo PROBLEM JEST ROZWIĄZANY, ale, nie piszę do ciebie z dobre 2 miesiące ^_^ Co ty tu chcesz pokazać ? Że jesteś tak wielkim znawcą, do którego muszę pisać na gg ? ^^ Sam do mnie pierwszy napisałeś ;>

PS : Rip - do jutra na gg bądź bo potrzebuję pomocy ( czaisz ) ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.