Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Nie mogę się dostać do Zaawansowanych w ACP


Bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to zobaczyłem, to aż się przestraszyłem.

Jak klikam w "Zaawansowane" na górnej belce w ACP coś takiego się pojawia (na kompletnie białej stronie):

Malformed header from CGI script: To mount /proc at boot you need an /etc/fstab line like: /proc /proc proc defaults In the meantime, run "mount /proc /proc -t proc" Error: /proc must be mounted To mount /proc at boot you need an /etc/fstab line like: /proc /proc proc defaults In the meantime, run "mount /proc /proc -t proc" X-Powered-By: PHP/5.2.13 Expires: Mon, 26 Jul 1997 05:00:00 GMT Cache-Control: no-cache, must-revalidate Pragma: no-cache Content-type: text/html; charset=UTF-8 Content-Encoding: gzip Vary: Accept-Encoding Ô[]sÓHşžż˘ÇÂVlĹ	0$ŘŢ3$aÉY2PěBQŽÔśŰÔZI#sćfŞŚö7LíĎťS{7đżÎóvˇ9vÂÇŔR`I-ŠűýţęWoöěüýčň(dGOď?:ÜcŚë>ŰŢsÝý}öˇ'ąvkçŠôs×=řžÁŁ<Îş+&nďěěůô˝kkHäPçISüc*Oť _Ĺšóf^$˘ÁěUˇłÜĽď1ÄÓLäݧ'wĚ]9ÍQĘŻMŤŚĎýć\ýÂÝlîaőTďńŢÁY"SŐŢxĘ śŮf˙Íă)OFăzws˙Ř_XBOX*Ân#Š4÷§9ŔˇÁFŠtË !łźĺŤČđSz˘Đýr˘wxÔşŻxě˛Ăü;.˛\Dć|_ňaŹ˛\úYÇ5OăľĚOe3"r×Ń´óSnFtmío:d]֞˧ÇýOĘKˇwÄ.ót*đ@Ç5ď/jxĺE(˛yĂ,eŘčg W$Éť^"vÎĽÔÔqNŚ^(}7ą+ă@ľQňçA4MdÜ÷űIłn,ö ]r0ä*ĽÉľÎ7Íć9`/ŔŻÓĎ9%ŕ<5ĄÖţKF	ŘÇŚi¸^)Te ¤čç3Á'^Ý$ ´ă9xŮlöÖŢĆ+ĽţJYYIˇaw9˝:łŽ÷|Đľk3W&^k\ň×Ä ×§KĄ<ŕŠ?ZşĽé- çÜŁÁE´ŔÉŤe|ľĄČPbČťV3č¤ŕČÜPćÂmˇś\{ˇIMhbĎD°¸,ŘőVnň!îž=R<iËS*_'y¨ńč-ںɲÜYâDHX¤ŇŐĚżV×í|óbo˙ťď^@nÓ§0Č/,w^ŽuYcłAň|>î}hšťÂŹ9×nřY÷îˇ;AűŽď}ëmßÜ;źíăßÁ;wîŢŕQrďÂZüĘĹΚđ*Oű"!ńÁÄä]_ĽbĚ2@ĽŮKcBKg.ÍVŮ?WĎšPŰýĎFňîzťíöííoí;>ßşľskskpg°ŐöőËîXpźj"EŚ/ěOîGÍÍžlm 0;Î"Ëí¸őC>đŕ[Ţ+	y. U~¨ >JŚAŁ#ŁáĽ2o-6}KĂŚnm˘VĆĂźë# ČV[7!Ś§  c1c'ŞőF'§L]çú+üÔĽ<ńÄźTđĐćšÓ=Ç |Ţsn˝öI¤Ă5đ1?ë0TäçĄ&!îőůó"/f<ÂÎGň'(yxtĆ\÷%ůÚľť`BMÄpn,őŤÔSGw. ž9ÝŇ^`řŮ°ąaâĆt4ÚńTPh˘q §ú4/O;Řö@ĽťŻÎ ¸QĘÔ7éŢ3-ZťN 3ČqąËb{/Źxă0EŞ_ĂýKŘ#=p}ŘIˇq0?o=ŰXgÎő7Ř+LSm*vYë6ű	AFĂňöEN($A2°üÜA޸ŔçJE\zŹ&fšJńt(z*Ďë::	@Äöîżůůő/EDú\$ä˘ě%PW4)¸GjQeäIž	ýľŁTeó׿2.&üő?[ ĹKĄpýŤŻŻ˛HčCú-1Ź"ő=9l ĺŔÚŁR˝´@¨R9 ů)P4ĚąÇň@"ęŽŇľN˘gÓôľ	˘i˛ÇzÖu (BCUóeŔ;R%f%(kQťwÄc2Íd)÷q\Ţők/ #ËjÓaő|Ziô)ôčďPdҽҾ(|úPB-EN5ŞNTĚľ5i3QŻĐ˙˙=- $, hŚZ"l!˙LF"ňDúq0´s DńéůDÍbé	Ő*ҡŹĄ> {<ˇ>Tąç"üŹÚu^"Ă*|Jţ+jÝŁÎSV > ţ:=ŕĎÎ9\WFţaç%¨á~ÝDŔĐ>EěUl#řŹbëdĽ~dnÂýń"¨wjËÓGřĽbäTwĘG )˝ë¤"Ś1đ03&lňł"O'|źť$"ć2ÄâÇşĚňWQĚYR,Ú˘Đ\KťĽhŤ¤Ł&Ś ť!EĄŞÖH¸ň+üĺ!ôśÉäHĽGIÖÇ ă?ĽČó[bQăz9dÉXU{vŮ*ŽŞâ2Źĺ|HIÓ{2ţd¸ç}\~lhŁýVŚČ~ł$Ş(úÉIi×ű4SŐČXâbâ`ŹďmoŢd';züvRŽ¤2Vól@MňŰäH_QúK˛6ˇĽ¤ů1.×ŮŹ;*ą1.77čşÔçfUőŐh˘˘efU(úKáŘhŤgü´Âˇ s}45HŤľ WW3l6[sąéÖ #¤Ă;âQnńřŕű§ěÁYmCAŻFOÔŁ@ăbęN}Ř(%âÚ{ĺĚkëôúKČĐ_é˘Vĺú$ĂÎKqÖA×\ö\.ÝÚxŁwÎEĺ] çq"QŕźĚ 2§Ŕ¨|Řč=ĂŮ3˛&ż˙6#wů˘4Ą ĐŢ}Éßü,Ř<ćů˘CJDÉĚ2éir˛":j˙ 9xŘVő'"řłÇ?úJůxz÷ Ń;ÄNä$+ÇçĹ%(Y+VšmŇ( ÔĆMď5ŰÔăÁĹ(9Ăä+Íę˛A]|ŠZďKąŠŮ?Â[+zꏴF ŚčTYÍŽjr~I˘ń<îOŚIŁ÷WHÎć<á{|E¤Ó8lçaLa=%#ŘĆú#ÍQ3|)Vç-ÜČtÓCŁ÷`GĄŢ\]8$ŠňigţĽgę Fy"EJŘôeZáŘń4Ą.w4-Ë/Vë~)ćŞöíCţ¤EĹ8EwG÷ŇË@ů éžLÉŔBĐż(5  .ăÎ+qxÖΤćK˘ýËgFßĚČ$d]EĘgšđG(Ú!űLčűĄž5MĄ¸$lĎżŹPôýpĄ9ňo8ä_/WŁHf j˘ć şŐ ëף6hSx=žůY˝ůóě^ébţVën7eŃş5ÎűhŞaëyŚŐAÇ°e~NľI*ŕpőQ TŰZĎ7˙ĘCβyáM^˙ éĘţú#i<ńÇöčr16=*Ô´BíśóŃě´ŞBŹ M%Ç+1gU m3Ú\]Ă,7ďäłßKçľśúgEÄÔiŰòݧ(´AÖKţW jˇI˘;ĘěÝyhű|lęy ůO´U§}óryĹéŐę@Äą%÷LŻŞ9×áĚgq!ިUĹ Šýt\eęőčÔÄß5Óbˡ$MäT|H8Ł1MÇŘ`H% GşńęŘ1Đ´~6ý~_Ít|ukmzŘşŰ ÍÖmb@}ú){)8˝d*JęŤ<!Qq}őşŽQk źp,hOBÇíĂ]ŐŞŤţ4<[yáşĐŔż¸˘é+Ó|ĽEÄpůč7ÉVZŽç<E+CýjşÄüq§YVŽŽí& Z[WˇäĄ1Ítęiú\hC_ŰőWşĹá'ÓäF~ĆqÂj°ŘeíÍýD×_YAÇxJ÷UrqÍśÚ,čVYşÖóSš:xi[	mxS ˇZQ˘vęÖoŔZŐwmęHĽőmĆčˇ: WĆčMě§jľÉ uöćć˝<ŐÔNôĘ}Sk ś&ĐOß>Ŕ:ăxŞe îďnonśˇnwqÔ3uVLřřďTüšjZóÄmčŰÎfí2ď2Ť-	=

:)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dla samej zmiany na litespeed brać dedyka? :)

P.s. Bartek mam pytanie odnośnie Twojego dawnego bloga - na jakim skrypcie stał - podeślesz na PW nazwę? ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zainteresował mnie ten temat bo ostatnio zmienili mi na serwerze php z modułu na cgi

No więc sprawdziłem na serwerze, i u mnie działa. Dlaczego piszecie że to na pewno wina php(cgi)?

U mnie działa dobrze pomimo cgi

Przegląd systemu

Wersja IP.Board v3.0.5 (ID:30012)

MYSQL Wersja MYSQL 5.0.90-community-log

Wersja PHP 5.2.13 (cgi-fcgi) ( PHP INFO )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Być może coś się zwiesiło i serwer, tak to wyświetla? Na każdym typie oprogramowania może się coś zawiesić od czasu do czasu..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.