Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Błąd bazy danych


matusk24

Rekomendowane odpowiedzi

witam otóż mam taki problem, bo zmieniałem hosting na lepszy, ze starego hostingu skopiowałem bazę danych i wgrałem na nowy hosting.

Wyskakuje mi taki komunikat:

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Could not initiate the registry, the settings cache is empty or missing' in /domains/skrypty-forum.com.pl/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php:1631 Stack trace: #0 /domains/skrypty-forum.com.pl/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php(498): ipsRegistry->setUpSettings() #1 /domains/skrypty-forum.com.pl/public_html/admin/sources/base/ipsController.php(75): ipsRegistry::init() #2 /domains/skrypty-forum.com.pl/public_html/admin/sources/base/ipsController.php(62): ipsController->init() #3 /home/matusk24/domains/skrypty-forum.com.pl/public_html/index.php(24): ipsController::run() #4 {main} thrown in /domains/skrypty-forum.com.pl/public_html/admin/sources/base/ipsRegistry.php on line 1631

I teraz moje pytanie, jak rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj,

wpisz w szukajkę Could not initiate the registry - wyskoczy Ci kilkanaście tematów o tym błędzie i sposoby, jak sobie radzić.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz odświeżyć cache forum. Najprostszym rozwiązaniem jest wgranie pliku upgradeFinish.php z folderu Tools z paczki z IPB do katalogu admin na Twoim serwerze. Później wystarczy tylko wklepać w przeglądarce adres tego pliku i reszta sama się uaktualni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.