Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Licencję IPB


Oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Jeśli jednak stwierdzisz, że nie warto, bo np. możesz zostać oszukany, to chętnie zakupię dla Ciebie nóweczkę. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Licząc po aktualnym kursie i nic nie doliczając ( bo nigdy tego nie robię ), cena wynosi 490zł. Wpłata na INTELIGO lub mBank i sprawę załatwiamy w parę godzin ( zależnie od czasu aktywacji zlecenia przez pracownika IPS-u ;) na to wpływu nikt nie ma niestety ).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Żebyś się nie przejechał jak kilka innych osób, a potem użerał się z IPSem o odzyskanie licencji, nie zawsze skutecznie..

Jak to mówią: chytry dwa razy traci..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie jest temat o sposobie licencjonowania, jeśli takie sprawy też Cię interesują to najpierw poszukaj - bo pisaliśmy o tym, a w razie wątpliwości napisz nowy temat.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj uzywana za 380 zl. 28 stycznia odnawiana byla na pol roku. odnowiona licka jedynie pozwala ci sciagac jakies rzeczy z oficjalnego forum ipb

licke mozesz uzywac caly czas nawet jak jest wygasła, moge ci dac przyklad z moja inna licencja ktorej caly czas uzywam jak bedziesz chcial jakiegos potwierdzenia...

kontakt gg 251056 lub email [email protected]

Edytowane przez spawn3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam osobe ktora sprzedaje takie licencje za ~300 zł - używane miesiąc czy 2. Więc twoja cena nie jest adekwatna do wartości licencji.

Eee ? No i co z tego...

@DawPi zaoferował 490 zł...

@spawn3d zaoferował za 380zł...

Różnica jest? Jest.

Nie rozumiem, po co udzieliłeś się w tym temacie, jeżeli ktoś ma na sprzedaż to niech po prostu sprzedaje.

Autor tematu i tak wybierze sam.

A ja mam kolegów, którzy mają kolegów, którzy posiadają lickę na sprzedaż - no i co z tego?

Zanim coś napiszesz 2 razy się zastanów co piszesz.

Przepraszam za spam, ale nie mogę patrzeć na takiego typu posty bez odpowiedzi.

Edytowane przez GyniO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.google.pl/search?q=320+pln+in+usd&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a - 320 zł teraz to 94 dolce, jeśli kupisz za tyle, to tylko wygasłą licencję.

Pewnie Cię zaskoczę, ale jak widać nikt z Was nie czytał jednej z moich głębszych wypowiedzi w tym miesiącu.

Wszystko wyjaśniłem od podstaw w tym poście.

Oczywiście mógłbym kupić kilka sztuk, dołożyć po 50zł na jedną i zarabiać. Aktualny, korzystny kurs dolara pozwala na takie zagrania, ale urząd skarbowy tylko na to czeka ^^

Edytowane przez prosiaczq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już kwestia tego, czy sprzedający chce koniecznie sprzedać czy tylko chce sprzedać, prędzej czy później. To normalne, że ceny tak się kształtują, aczkolwiek ja przy obecnym kursie dolara za tyle bym licencji nie sprzedał, oczywiście mówię o aktywnej licencji, a nie wygasającej.

Koniec OT. Więcej się nie wtrącam, daj Ci Bóg (czy inne coś w co wierzysz), żebyś kupił jak najtaniej.

gallery_1_2_27047.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już kwestia tego, czy sprzedający chce koniecznie sprzedać czy tylko chce sprzedać, prędzej czy później. To normalne, że ceny tak się kształtują, aczkolwiek ja przy obecnym kursie dolara za tyle bym licencji nie sprzedał, oczywiście mówię o aktywnej licencji, a nie wygasającej.

Koniec OT. Więcej się nie wtrącam, daj Ci Bóg (czy inne coś w co wierzysz), żebyś kupił jak najtaniej.

I znowu Cię zadziwię, bo to jest stała cena ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.