Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

MichaelKosa

Dodanie informacji o licencji na koncie IPB Borda

6 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam, jestem trochę zszokowany i nie wiem czy to jest bezpieczne więc pytam, chcę przypisać do licencji adres www ale tam widnieją rubryki bardzo "wrażliwe" i nie rozumiem po co im moje dane do ftp?

Edytowane przez MichaelKosa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W razie W - pomocy od nich, by przyspieszyć pomoc. Te dane są tam szyfrowane i oczywiście nie ma obowiązku ich dodawania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem, mam jeszcze jedno pytanie aby nie zakładać nowego tematu, chodzi mi o dodanie adresu www do licencji, kupiłem aktywną ale nie mogłem zmienić adresu więc go usunąłem ale teraz pisze że mam czekać 6 miesięcy, więc napisałem do nich aby mi dodali ale dostałem odpowiedz że mam sobie sam dodać, tylko ciekawe jak, zgłosiłem im adres www jaki mają mi przypisać, i teraz chciałbym korzystać z licencji ale nie mam jej przypisanej, będę miał problemy? Ale adres został zgłoszony do supportu głównego invisionpower

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poproś o wpisanie adresu w panelu. Skoro masz sobie sam dodać, a nie możesz to o tym im napisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dodali dopiero za drugą wiadomością, można zamknąć temat, dzięki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.