Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

MichaelKosa

Dodanie informacji o licencji na koncie IPB Borda

6 postów w tym temacie

Napisano (edytowane)

Witam, jestem trochę zszokowany i nie wiem czy to jest bezpieczne więc pytam, chcę przypisać do licencji adres www ale tam widnieją rubryki bardzo "wrażliwe" i nie rozumiem po co im moje dane do ftp?

Edytowane przez MichaelKosa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W razie W - pomocy od nich, by przyspieszyć pomoc. Te dane są tam szyfrowane i oczywiście nie ma obowiązku ich dodawania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem, mam jeszcze jedno pytanie aby nie zakładać nowego tematu, chodzi mi o dodanie adresu www do licencji, kupiłem aktywną ale nie mogłem zmienić adresu więc go usunąłem ale teraz pisze że mam czekać 6 miesięcy, więc napisałem do nich aby mi dodali ale dostałem odpowiedz że mam sobie sam dodać, tylko ciekawe jak, zgłosiłem im adres www jaki mają mi przypisać, i teraz chciałbym korzystać z licencji ale nie mam jej przypisanej, będę miał problemy? Ale adres został zgłoszony do supportu głównego invisionpower

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poproś o wpisanie adresu w panelu. Skoro masz sobie sam dodać, a nie możesz to o tym im napisz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.