Sign in to follow this  
Followers 0
Amfidiusz

Przelew do PayPal

11 posts in this topic

Jak długo trwa zaksięgowanie przelewu z polskiego banku do systemu PayPal? Teoretycznie mają filię w Polsce, więc okres nie powinien przekroczyć 24h. Na pewno nie raz przelewaliście środki w ten sposób. Pamiętacie ile czekaliście?

Nie odwrotnie, że z systemu PayPal na polskie konto?

Nie widzę sensu przelewać NA konto PayPal, skoro można podpiąć kartę pod konto PP i płacąc PP automatycznie pobiera kwotę z konta.

Głupoty piszesz. Mam kartę z INTELIGO płatniczą i działa. Z mBanku płatniczą również można podpiąć.

Karty debetowe (nazywane także kartami bankomatowymi) są akceptowane, jeśli widnieje na nich znak Visa lub MasterCard.

W mBanku rozdają Visę Electron. Ktoś kiedyś mi mówił, że to nie to samo. W Inteligo masz kartę wypukłą?

Anyway, kasa już wysłana. Na stronie Paypala piszą 2-3 dni. Ktoś wie, jak to wygląda w praktyce?

Mi kiedyś PayPal przelał pieniądze w 2 tygodnie na konto.....

Fajnie. Ale pytanie jest zgoła inne ;)

W mBank mozna otrzymac taka przezroczysta karte. Sygnowana jest znakiem VISA. Do niej otrzymujemy kod CVV2. Nazywa sie to eKarta

Haha, po dosyć stanowczej reklamacji otrzymałem odpowiedź, że nazwisko posiadacza rachunku bankowego nie zgadza się z tym podanym w PayPalu, więc przelew nie zostanie zaksięgowany :%-):

Pieniądze zwrócą mi dopiero za miesiąc. Złodzieje! :a:

Powiem Ci tak. PayPal jest to system płatności, który ma swoje zasady i to opisane na stronie masz. Sądzę i że o tym napisali. Albo trzeba było do nich pisać. Ja mam osobiście miłe doświadczenia PayPal, głównie z działem bezpieczeństwa. Odpisują, informują i to w PL! :%-):

Oczywiście, że mają:

Nieprawidłowy identyfikator przelewu lub niezgodność imienia i nazwiska na rachunku bankowym z imieniem i nazwiskiem na koncie PayPal może spowodować opóźnienie przelewu.

I ja chętnie poczekam ten tydzień dłużej...

Sign in to follow this  
Followers 0

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.