Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

25$ co pół roku na support?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już napomknąłem w innym moim temacie o opłacanyym supporcie...

Powiedzcie mi co my z tego mamy?

Czy nie płacąc 25$ odetną mi dostęp do aktualizacji IPB i działu resources?

Na wsparcie techniczne nie można liczyć bo cztery razy w sumie pisaliśmy tickety w różnych odstepach czasowych, z różnymi problemami, ale oni albo olewaja albo nic nie potrafią bo nigdy nie byli w stanie pomóc w usunięciu usterki. Dwa razy technik IPB był na naszym serwerze i rozłożył ręce nie potrafiąc usunąć problemu.

Za co wiec płacimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Czy nie płacąc 25$ odetną mi dostęp do aktualizacji IPB i działu resources?

Tak.

Za co wiec płacimy?

Za to, co wyżej.

Opowiedz więcej o tych problemach które nikt z IPSu nie mógł rozwiązać i jeśli możesz to napisz o ich odpowiedziach na te problemy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tego to ja nie wiem co tam pisze bo nie znam ENG (osoba z mojej załogi je zawsze pisała), problemy były dawno, pózniej przestaliśmy pisać tickety bo szkoda czasu na taki support skoro i tak pomocy nigdy nie dostaliśmy....

Dla przykładu ostatni ticket jaki napisaliśmy (nie rozwiazany do dzis!):

Ticket Title Question marks instead of polish characters

Ticket Status Resolved

Department Technical Support: IP.Board

Ticket Opened 06/17/08

Last Action 06/17/08

Nie chce wklejac treści bo jest dużo danych, linki do forum, hasła, loginy itd

Chodziło o problem z polskimi znakami w loginie usera. Jeśli taki user napisze posta to nie da sie wejść w karte tego tematu bo wywala konflikt kodowań.

Technik był na serwerze, grzebał i stwierdził:

Staff: Jason H

Hello,

Am I missing something here? All the characters look proper on that post.. Or have you already solved this? I don't see any question marks.. I'm not fully brushed up on the Polish language, so I don't know that the characters are displaying properly.. But they don't look like question marks..

Jason

IPS Support

Wcześniejsze problemy też sie kończyły podobnie, byle umyć rece.

Czy nie płacąc 25$ odetną mi dostęp do aktualizacji IPB i działu resources?

Tyle, ze ja już dawno nie widziałem aktualizacji IPB 2.3.x, skończyli z tym i teraz tylko IPB 3?

Edytowane przez PowerDream
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też kiedyś miałem podobne problemy. Serwer home.pl gryzł się ze skryptem i nie działał Rozbudowany edytor tekstu. Mieszali na serwerze kilka dni, ale skończyło się porażką. Niby wychodzi koło 20zł miesięcznie, niewiele, bo niewiele, ale jak już bierze się za coś pieniądze to pomimo czy to dużo czy mało to NALEŻY wywiązywać się ze swoich zobowiązań. Tak dalej, to szybko ludzie przejdą do konkurencji. Nikt nie lubi być dymany za darmochę.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

(...) ale jak już bierze się za coś pieniądze to pomimo czy to dużo czy mało to NALEŻY wywiązywać się ze swoich zobowiązań.

Nikt też nie lubi pracować na serwerach, których administratorzy chyba zmówili się robić ludziom specjalnie na złość swoimi, wyczesanymi, a jakże, autorskimi rozwiązaniami, które z profesjonalnym webhostingiem niewiele mają wspólnego. Tłumaczą to polityką bezpieczeństwa, ale jakoś inne firmy sobie z tym poradziły.

Mowa o home * pl oczywiście.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt też nie lubi pracować na serwerach, których administratorzy chyba zmówili się robić ludziom specjalnie na złość swoimi, wyczesanymi, a jakże, autorskimi rozwiązaniami, które z profesjonalnym webhostingiem niewiele mają wspólnego. Tłumaczą to polityką bezpieczeństwa, ale jakoś inne firmy sobie z tym poradziły.

Mowa o home * pl oczywiście.

Kiedyś trzeba by wywołać solidną dyskusję na temat serwerów. Porównanie cen, standardów, supportu itd. Może faktycznie jest cuś prawdy w tym co mówisz, a ja od kilku lat solidnie przepłacam i tylko się wkurzam na ciągle coś niedziałającego.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wiem, co mówię bo jak tylko dostaję ticket to po objawach pytam czy serwer to home.pl. Na 99% okazuje się, że mam rację.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu zastanawiałem się nad przejściem do nq.pl - to było podyktowane możliwością uruchomienia u nich ez-publish - pełną konfiguracją przez nich tego niełatwego cms`a i przerzuceniem wszystkich moich plików przez ich administratorów. Dałem się jednak przekonać home.pl - i zostałem koleny rok. Teraz nie dam się nabrać, mam dość. Wybiorę albo to co podałeś o ile obsługują ezpublish, albo ten nq.pl - na ich serwerach stoi php.pl i IPB całkiem ładnie tam hula od wielu już lat. Chwalą sobie ich support.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Poszukaj co dokładnie potrzebuje ten ez-publish i zapytaj się dHosting czy to pociągną. Nie powinno być problemu.

Ostatnio jak przenosiłem forum jednego z naszych użytkowników był problem z plikami .cgi. Admini coś poszurali, pozmieniali i zaczęły działać.

dHosting.pl to porządna firma.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj co dokładnie potrzebuje ten ez-publish i zapytaj się dHosting czy to pociągną. Nie powinno być problemu.

Ostatnio jak przenosiłem forum jednego z naszych użytkowników był problem z plikami .cgi. Admini coś poszurali, pozmieniali i zaczęły działać.

dHosting.pl to porządna firma.

Tak prawdę mówiąc to ze świeczką szukać takiego rozwiązania jak IPB. Chciałbym, aby stworzyli swego rodzaju cms do zarządzania treścią, coś wzorem ezpublish jaki działa u mnie na stronie, ale aby było to zintegrowane z forum. To już by była bajka. A może jest coś takiego a ja nie wiem :)

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak prawdę mówiąc to ze świeczką szukać takiego rozwiązania jak IPB.

Hym? :)

EDIT:

Post nr 9100. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam http://www.linuxpl.com/ profesjonalna obsługa od postaw miły kontakt przenosiny forum i wszystkiego za free :) Konfiguracja itp zawarte w cenie ;)

ps.

dHosting.pl ma ceny z kosmosu jak dla mnie za takie usługi ;)

Edytowane przez meler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

ja polecam http://www.linuxpl.com/ profesjonalna obsługa od postaw miły kontakt przenosiny forum i wszystkiego za free :) Konfiguracja itp zawarte w cenie ;)

Wiele złego słyszałem o tej firmie, że nie robili backupów i ogólnie bezpieczeństwo ich serwerów stało na bardzo słabym poziomie.

dHosting.pl ma ceny z kosmosu jak dla mnie za takie usługi ;)

Za jakość się płaci.

Jednak mamy wolny rynek i każdy ma prawo wybrać, co chce. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do dhostingu to mogę powiedzieć, że cena odpowiada jakości. Ceny takie wysokie mają, bo ich polityka opiera się na zasadzie: na jednej maszynie jest ściśle określona liczba kont.

Nie dają tak jak np nazwa.pl żadnych parametrów bezpieczeństwa i śmiesznych transferów do wykorzystania np 2000GB, które i tak nie możesz wykorzystać, bo gdybyś miał na miesiąc transfer przekraczający 40GB to z pewnością musiałbyś przekroczyć prametry bezpieczeństwa np dla baz danych i blokada gotowa.

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tę stronę przeczytałem wzdłuż i wszerz, ale niestety support nie działa. Na odpowiedź czeka się z miesiąc :) Opis instalacji jest, ale co z tego jak w przypadku większości serwerów przekracza normy i po prostu wywala serwer w kosmos. Z reguły zanim się zainstaluje to należy zapytać, czy w ogóle jest sens to robić. Serwery muszą być pod to specjalnie ustawiane.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Rozumiem. Mail do administracji dHosting jest darmowy. Napisz swoje potrzeby i oczekuj odpowiedzi.

W dH można również dostać indywidualną ofertę, o, tutaj: http://dhosting.pl/oferta/indywidualna.html

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pożyczę sobie temat: Jeśli licencję kupiłem 08.2007 i nie opłacałem aktualizacji (za 25$), a chciałbym zaaktualizować sobie w dniu dzisiejszym do wersji 3.0, muszę zapłacić 25$, czy 25$*ilość okesów 6 miesięcznych, która upłynęła od 06.2007 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj Paul :)

Opłacasz tylko 1 * 25$. Oczywiście jeśli masz taką opcję w panelu klienta, ale prawie na pewno powinna tam być i okres 6 miesięcy liczy się od momentu wpłaty.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak, taki status jest prawidłowy. Po opłacie powinieneś na takim fajnym różowym tle dostać informację czy 20minut czy 24 godziny. Jest dzień, środek tygodnia to imho powinno pisać 20min. Więc w praktyce po godzince zajrzyj i powinna być już możliwość pobierania plików forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.