Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 02/20/20 in all areas

 1. 1 point
 2. 1 point
  Wyłączenie wtyczki czy aplikacji NIE powoduje usunięcia danych przez nie dodane do bazy. Odinstalowanie - owszem. Zatem opcje są dwie: zamiast tak jak mówiłem by je wyłączyć Ty je odinstalowałeś, coś jest nie tak z samą wtyczką - zgłoś się do jej autora by to sprawdził.
 3. 1 point
  Najłatwiej będzie stworzyć nowe id/klasę div'a dla owego paska w kodzie tabeli (wystarczy nawet zwykłe dopisanie _2). W edycji stylu w ACP wystarczy w custom.css zdefiniować wcześniejszego div'a, nadać mu odpowiedni kolor i dopisać resztę rzeczy, które była umieszczona w starym. Jeżeli podasz link do forum to będę mógł podesłać gotowy kod.
 4. 1 point
  To może być piracka wersja forum, (no chyba że z grubej oznaczało też, że kupiłeś licencje 😀 nie wspomniałeś o tym, tylko o ruskim znajomym ) jak z biegiem czasu coś z grubsza się wysypie to już tylko tutaj będziesz szukać nadziei w naprawie. Tym bardziej ciężko będzie za browara, pól dnia nad tym siedzieć Z cyklu:
 5. 1 point
  Nikt nie jest wstanie określić czasu roboty, dopóki nie zobaczy forum, tego jak to wszystko jest tam napisane, nie pozna szczegółów tego, co ma tam zrobić. Osobiście jestem wstanie zapewnić Cię, że to będzie więcej niż godzina roboty i to dużo więcej . Możesz mi na priv podesłać IP forum i szczegóły, zajrzę na nie i się nad tym zastanowię, nie obiecuję oczywiście, że się tego podejmę.
 6. 1 point
  Wybacz, źle to opisałem. To są moje spekulacje i domysły.
 7. 1 point

  Version 1.0.1

  0 downloads

  😱 === Release Notes - (aXen) Blog Entry Feed Grid === 😱 Wtyczka przerabia wygląd widgetu "Blog Entry Feed". Dzięki niej możesz wyróżnić wpisy na wszystkich blogach. Wtyczka wymaga aplikacji Blogs z pakietu IPS.

  18.99 PLN

 8. 1 point
  Edytuj bit prefix. Zmień cały na: {{if $text}} <a href="{url="app=core&module=search&controller=search&tags={$encoded}" seoTemplate="tags"}" title="{lang="find_tagged_content" sprintf="$text"}" prefixcolor='{$text}' class='ipsTag_prefix' rel="tag"><span>{$text}</span></a> {{endif}} Została dodana tylko tekst prefixcolor wraz z tekstem. Dodaj do CSS: .ipsTag_prefix[prefixcolor="nazwa prefixa"] { background: #fff; } .ipsTag_prefix[prefixcolor="nazwa prefixa"]:before { border-color: transparent transparent #fff #fff !important; }
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.