Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 09/22/18 in all areas

 1. 6 points

  Version 7.5

  5612 downloads

  Autorzy spolszczenia: INVteam Paczka zawiera spolszczenie poniższych aplikacji w postaci pliku .xml: Core (System) Blog (Blogi) Downloads (Pliki) Gallery (Galeria) Forums (Forum) Calendar (Kalendarz) Chat (Czat) informacja o zakończeniu wsparcia dla tej aplikacji Pages (Strony) Commerce (Sklep) Converter (Konwerter) Instalacja: Pobierz plik .xml ze spolszczeniem Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Customization Languages W prawym górnym rogu, kliknij na + Create New Następnie przejdź do zakładki Upload Wczytaj plik Polski_nr.wersji.xml Na rozwijanej liście wybierz lokalizację, w naszym przypadku będzie to polski (Polska) lub pl_PL. Jeśli lokalizacji nie ma na liście, trzeba zainstalować locale. Jeśli nie zarządzasz serwerem samodzielnie, zwróć się o pomoc do administratora). Kliknij Save Następnie ustaw język polski dla użytkowników wybranych grup Aktualizacja spolszczenia do nowszej wersji: Pobierz plik .xml ze spolszczeniem Zaloguj się do ACP i przejdź do zakładki Wygląd Języki Przy języku polskim, kliknij na menu rozwijalne i wybierz „Wyślij nową wersję” Wybierz rozpakowany wcześniej plik Polski.xml i kliknij Zapisz Zachęcamy do zgłaszania błędów w spolszczeniu odwiedzając stosowne forum.

  Free

 2. 3 points
  To co wyżej zmień na: protected function _registrationForm( $postBeforeRegister ) { try { try { try { $ips = \IPS\Db::i()->select( '*', 'core_members', array( 'ip_address=?', $_SERVER['REMOTE_ADDR'] ) ); } catch( \UnderflowException $e ) { } $results = count( $ips ); if (!empty($results)) { $sameIpErrorMessage = \IPS\Member::loggedIn()->language()->addToStack('same_ip_error_message', FALSE, array( 'sprintf' => array( $_SERVER['REMOTE_ADDR']) ) ); \IPS\Output::i()->error( $sameIpErrorMessage, 'OneIpOneAccount', 403, '' ); } return parent::_registrationForm( $postBeforeRegister ); I przeinstaluj moda.
 3. 2 points

  Version 1.1

  4 downloads

  Jest to domyślny szablon IPS. Zostało delikatnie zmienione menu oraz przerobiony górny wygląd strony. Zachęcam do zakupu bo naprawdę warto za taką cenę.

  10.00 PLN

 4. 2 points
  Włącz globalne formatowanie grup.
 5. 2 points
  Znalazłem takie rozwiązanie tutaj: https://invisioncommunity.com/files/file/8865-game-by-themetree/
 6. 2 points

  Version 1.0.2

  2442 downloads

  Pełne spolszczenie ustawień systemowych IP.Board. Instalacja rozszerzenia nie zmieni zapisanych ustawień użytkownika. Domyślne wartości dostosowane zostały do standardów polskich (np. format daty i godziny lub nazwy dla gości) - aby z nich skorzystać, kliknij w przycisk "Przywróć domyślną wartość" znajdujący się po prawej stronie ustawień. Wspierana wersja IP.Board: 3.4.7 Wszelkie znalezione nieprawidłowości proszę zgłaszać w tym temacie, plik będę na bieżąco aktualizował. Aby zaktualizować spolszczenie, wystarczy wykonać kroki zawarte w pliku ReadMe - nie trzeba odinstalowywać starszej wersji rozszerzenia.

  Free

 7. 1 point

  Version 2.1.0

  259 downloads

  English: The plugin allows you to display child groups. Plugin works with Group Color on User Link, of the IPS 4.4 version it is not needed. Polski: Wtyczka pozwala na wyświetlanie grup podrzędnych. Wtyczka współpracuje z Group Color on User Link, od wersji IPS 4.4 nie jest ona potrzebna.

  Free

 8. 1 point
  To nie są ciasteczka, a całe cache etc. Ale kierunek dobry.
 9. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 10. 1 point
  Wyłącz wszystkie modyfikacje i zobacz ponownie.
 11. 1 point
  "Tylko" i aż. Jednak autor wtyczki nie wiedział, że to jedna ze zmian w nowej wersji, a Ty nie potrafiłeś.
 12. 1 point
  Znalazłem przyczynę tego dziwnego zachowania edytora. Po uaktualnieniu starej wersji forum do 4.4.2 włączyłem też szyfrowanie SSL na serwerze. Poniżej przyczyna zawarta w .pliku .htaccess w głównego katalogu forum RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^http://(www\.)?sat-4-all\.com/ [NC] RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^$ RewriteRule \.(jpe?g|gif|png)$ images/hotlink.jpg [L] Brakująca literka 's' po http, powodowała powyższe problemy z edytorem odpowiedzi. Pozdrawiam, julek
 13. 1 point
  I wiem już o co chodziło: nazwa funkcji była niepoprawna - powinno być GETindex(), a nie GETtopics() nazwa funkcji ma tu znaczenie...
 14. 1 point
  Masz język angielski? Na nim też tak jest? Jak też to pozostaje wygrzebanie tego w bazie danych i ręczna poprawa.
 15. 1 point
  Jeśli w opcjach kanału takie coś jest to tak.
 16. 1 point
  W modułach w ACP przy danej aplikacji sprawdź uprawnienia czy goście mogą przeglądać.
 17. 1 point
  ACP -> Zawartość -> Forum -> Kanały RSS/Atom -> Dodaj nową pozycję uzupełniasz: Odnośnik - czyli link z którego będzie twój Kanał RSS czerpał zawartość. przykładowo: wklejasz tam: https://invisioncommunity.com/rss/1-invision-community-news.xml/ Nazwa użytkownika autoryzacji HTTP: zostawiasz puste Hasło autoryzacji HTTP: zostawiasz puste Krok 2 Podgląd: Tutaj masz podgląd zawartości jakie posty zostaną umieszczone na forum Krok 3 Szczegóły: Forum: Wybierasz gdzie dana zawartość ma zostać opublikowana (w jakim forum) Autor: Kto będzie publikował tę zawartość, możesz wybrać któregoś z użytkowników w tym siebie, lub stworzyć coś w stylu NewsBota Tekst do użycia dla odnośnika: Pojawi się na dole posta, w formie odnośnika do oryginalnego artykułu. Temat otwarty/zamknięty? Wybierasz czy można w takim temacie odpowiadać czy ma służyć jedynie informacyjnie i go zamykasz. Temat ukryty/odkryty? Jak wyżej.. Prefiks tematu: Będzie dodany na początku nazwy tematu. np: RSS lub News i każdy temat będzie miał prefiks. Gotowe !
 18. 1 point
  To zostaje IPS. To nic prostego na pierwszy rzut oka skoro nie działa wbudowana opcja.
 19. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 20. 1 point
  Brak lub błędna treść w pliku .htaccess.
 21. 1 point
  Ok, pogrzebaliśmy jeszcze trochę z supergridem, dodaliśmy parę swoich modyfikacji. Prezentuję efekt. Strona główna: https://www.audiostereo.pl/magazyn/ kategorie: https://www.audiostereo.pl/magazyn/recenzje/ artykuł: https://www.audiostereo.pl/magazyn/recenzje/recenzje-sluchawki/audio-technica-ath-m50xbt-r709/ Wygląda dużo lepiej, niż te stockowe szablony.
 22. 1 point
  To się ciesz. Widocznie to jakiś inny problem i będzie mógł być (oby) rozwiązany przez IPS.
 23. 1 point
 24. 1 point
  Nie pomożemy Ci jeżeli nie podasz adresu do problemu. IPB 3.4 to stary i już niewspierany silnik. Na starych forach działa to: #content, .main_width { width: 100% !important; }
 25. 1 point
  Zdecydowanie Jeszcze pracujemy nad tym, trzeba doszlifować, ale najważniejsze, że jest spójność. W sensie widok listingu - https://www.audiostereo.pl/magazyn/recenzje/recenzje-wzmacniacze/ jest taki sam (no prawie) jak na głównej, więc nie ma 3 różnych widoków, jak w standardzie.
 26. 1 point
  Można na wiele sposobów, ale ja polecam skorzystać z gotowego rozwiązania które umożliwia IPS4, a mianowicie: <div class='ipsResponsive_showPhone'> This element *will not* display on phones or tablets, but *will* display on desktops </div> Więcej informacji i przykładów znajdzie tutaj: https://invisioncommunity.com/4guides/themes-and-customizations/css-framework/responsiveness-r250/
 27. 1 point
  Jak na moje oko to jest o wiele lepiej.
 28. 1 point
  Okej, na razie wrzuciłem Supergrida na główną i na listingi. Już to sensowniej wygląda i nowocześniej: https://www.audiostereo.pl/magazyn/
 29. 1 point
  Możesz zrobić coś takiego: Utworzyć jakiegoś diva z reklamą, która ma wyświetlać się na mobilce i nadać mu klasę np. "mobile-ad". <div class="mobile-ad" style="display: none;"> KOD REKLAMY MOBILE </div> A następnie w CSS zrobić coś takiego : @media screen and (min-width: Xpx) and (max-width: Xpx) { .mobile-ad { display: block; } } Gdzie w miejsce X - wstawiasz swoje wartości wyrażone w px. Czyli oznaczać to będzie w jakim zakresie PX ma wyświetlać się Twoja reklama na mobile.
 30. 1 point
  Teoretycznie możesz sobie pobrać pliki z IPS teraz i zainstalować je za kilka miesięcy, tylko że to nie ma sensu. Obecnie IPS łata swoją betę wersji 4 niemal codziennie i za kilka miesięcy to co ściągniesz teraz będzie przeżytkiem. Więc szykuj 25$ na odnowienie i tyle.
 31. 1 point
  Nie rozumiesz. Transfer obecnie jest raczej nielimitowany, to znaczy że możesz uploadować i kasować do woli. Transfer =! przestrzeń dyskowa. Jeśli podpisujesz umowę na hosting 5GB to po przedłużeniu umowy masz nadal 5GB chyba że zmienisz pakiet / usługodawcę. Natomiast w ramach tej przestrzeni dyskowej możesz sobie dowolną ilość razy wgrywać 5GB danych i kasować (tak jak na dysk twardy, kartę pamięci, pendrive) ale nie możesz wgrać więcej niż 5GB danych. Warto się upewnić przy wybieraniu hostingu czy tak właśnie jest, bo dawniej hostingi stosowały limity wysyłki / pobierania danych, ale mam nadzieję że to już historia.
 32. 1 point
  Nie da się. Plik PSD trzeba odpowiednio pociąć i zrobić styl z niego.
 33. 1 point
  Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 34. 1 point
  To: /* Limit to days */ if ( isset( $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] ) and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] > 0 and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] <= 365 ) { $where[] = array( $class::$databaseTable . '.' . $class::$databasePrefix . $class::$databaseColumnMap['date'] . '>?', \IPS\DateTime::create()->sub( new \DateInterval( 'P' . $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] . 'D' ) )->getTimestamp() ); } else { $where[] = array( $class::$databaseTable . '.' . $class::$databasePrefix . $class::$databaseColumnMap['date'] . '>?', \IPS\DateTime::create()->sub( new \DateInterval( 'P1Y' ) )->getTimestamp() ); } Zmień na: /* Limit to days */ if ( isset( $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] ) and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] > 0 ) { $where[] = array( $class::$databaseTable . '.' . $class::$databasePrefix . $class::$databaseColumnMap['date'] . '>?', \IPS\DateTime::create()->sub( new \DateInterval( 'P' . $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] . 'D' ) )->getTimestamp() ); }
 35. 1 point
  Niby naprawili ten błąd przy kopiowaniu pola A błąd był dokładnie taki, że kopiowało pole, ale nie dodawało do nazwy klucza na następny, czyli jak u mnie ładnie widać wcześniejsze kopiowanie " 8_66_67_82_84_102 8 pole kopiowane potem 66, 67. i z automatu dodawało id kolejnego pola po _ i jak nie dodawało to były dwa pola z taką samą nazwą kluczą i się krzaczyły i nie wyświetlały się oba. Wystarczyło usunąć nowo utworzone po kopiowaniu pola lub zmienić im nazwę klucza aby się różniły wszystko już działa, w sensie że się wyświetlają po staremu, na dniach zrobię aktualizację i zakładam że przy kopiowaniu błędu takiego już nie będzie
 36. 1 point
  No edycją plików tak - zmieniasz na to, co wyżej dawałem w pliku: system/Content/Widget.php.
 37. 1 point
  Ha, na pewno! /* Limit to days */ if ( isset( $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] ) and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] > 0 and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] <= 365 ) { $where[] = array( $class::$databaseTable . '.' . $class::$databasePrefix . $class::$databaseColumnMap['date'] . '>?', \IPS\DateTime::create()->sub( new \DateInterval( 'P' . $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] . 'D' ) )->getTimestamp() ); } else { $where[] = array( $class::$databaseTable . '.' . $class::$databasePrefix . $class::$databaseColumnMap['date'] . '>?', \IPS\DateTime::create()->sub( new \DateInterval( 'P1Y' ) )->getTimestamp() ); }
 38. 1 point
  Chyba się skończy to w wersji 4.4.2 (niedawno wydanej): źródło
 39. 1 point
  Tak też pomyślałem, że pewnie kwestia przebudowy Nie jest to jakiś wielkie problem, najważniejsze, że posty wróciły. Co do tytułowego banowania, to problem tez już rozwiązany. W Actions były predefiniowane kary na określony czas. Było ustawione, że moderatorzy nie mogą nadpisywać ich. Już zmieniliśmy tego jednego checkboxa i działa.
 40. 1 point
  W najnowszej jest tak: /* Limit to days */ if ( isset( $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] ) and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] > 0 ) { $where[] = array( $class::$databaseTable . '.' . $class::$databasePrefix . $class::$databaseColumnMap['date'] . '>?', \IPS\DateTime::create()->sub( new \DateInterval( 'P' . $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] . 'D' ) )->getTimestamp() ); } W 4.3.6 jest tak: /* Limit to days */ if ( isset( $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] ) and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] > 0 ) { $where[] = array( $class::$databaseTable . '.' . $class::$databasePrefix . $class::$databaseColumnMap['date'] . '>?', \IPS\DateTime::create()->sub( new \DateInterval( 'P' . $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] . 'D' ) )->getTimestamp() ); } Więc różnic brak. Pytanie czy już widzisz nową zawartość widgetu. A i może coś z uprawnieniami - sprawdzałeś? W sensie, nie, że do widgetu tylko do danego tematu. Odznacz testowo opcję która mówi o honorowaniu właśnie tych uprawnień i wtedy sprawdź.
 41. 1 point
  No, a jaką masz wersję? My tutaj mamy 4.4.1. Daj znać i patrzę w pliki.
 42. 1 point
 43. 1 point
  O dzięki, jednak nie jestem sam i to nie my coś skopaliśmy tym razem Zaraz przestetuję. To, że to tłumaczenie to doszedłem już sam wczoraj, ale to oczywiście za mało aby rozwiązać problem.
 44. 1 point
  Domyślny wygląd możesz wywołać przez przycisk Dodaj styl i Utwórz nowy styl.
 45. 1 point
  Zrobiłem poprawkę na stronie profilu. fixed.xml
 46. 1 point

  Version 1.0.0

  3 downloads

  Kolorowe powiadomienia dla twojej społeczności Powiadomienia są pogrupowane na 4 kolory, możesz je edytować w pliku CSS, w którym wszystko jest opisane (po angielsku, jeśli będzie taka potrzeba mogę spolszczyć). Ustawienia

  19.99 PLN

 47. 1 point
  Wszystkiego najlepszego
 48. 1 point
 49. 1 point
 50. 1 point

  Version 1.0.1

  135 downloads

  Informacje o pliku W pobranym pliku znajdziecie listę poleceń SQL, dzięki której zablokujecie rejestrację przy użyciu adresów e-mail z domen tymczasowych, typu: 10minutesmail.com Na obecną chwilę, lista zawiera 2125 domen. Domeny są dodane w formacie: *10minutesmail.com z adnotacją 'temp email' Plik zawiera listę poleceń SQL, w formacie: INSERT INTO prefiks_banfilters (ban_id, ban_type, ban_content, ban_date, ban_reason) VALUES("1","email","*0-mail.com","1476266400","temp email"); Polecenia należy wykonać np. za pośrednictwem phpMyAdmin lub innej, preferowanej metody obsługi bazy danych. Przed wykonaniem poleceń, należy najpierw otworzyć plik ban_list_IPS4.txt, a następnie frazę prefiks_ we wszystkich wierszach, zmienić na swój prefiks_tabeli_ w bazie danych Uwaga, ilość zapytań, jaką możecie wykonać jednocześnie, zależy od waszego serwera. Jeśli będą występować błędy, należy zmniejszyć ilość jednocześnie wykonywanych poleceń. Uwaga! Jeśli już importowano listę domen, należy wyczyścić wcześniejsze wpisy, inaczej zostaną zduplikowane. Wykonaj poniższe zapytanie do bazy, pamiętając o odpowiednim prefiksie tabeli. Pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność. DELETE FROM `prefiks_tabeli_banfilters` WHERE `ban_type` = 'email' Lista domen pobrana z: https://github.com/martenson/disposable-email-domains

  Free

This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?
  Sign Up
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.