Jump to content

caf_off

Member
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by caf_off

 1. Płatne fora? W sensie rejestracji czy że ktoś coś sprzedaje za pomocą forum? W pierwszym przypadku to wszelkie fora darknetowe (wyagana opłata najczęściej 0.1 BTC aby się zarejestrować ), w drugim przxypadku każde dowolne forum również w whitenecie. Takowe mają na ogół wyłączoną rejestrację ( tylko na zaproszenie )
 2. @SeNioRo widzisz, dzięki wielkie. Nie znałem CWV
 3. a jaki, poza szpanowaniem, ma to sens? I czy wogóle komuś się to udało?
 4. Znaczy w SSH? Bo jest jeszcze konsola systemowa ale to ciut co innego.
 5. CSS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wykurwiajkde { display: none; }
 6. Sęk w tym że jest tego tyle, że nie da się skrótowo potraktować tematu. 99% z tych rzeczy opisała @wify w postach wyżej.
 7. Ja z kolei mam captchę wyłączoną całkowicie i korzxystam z własnych rozwiązań w tym zakresie.
 8. Też ich używam i wszystkoładnie śmiga. Z plusów to w zasadzie dwa ( ale za to spore ):: bezawaryjność, mega szybki support
 9. Jesem związany z IPS już długo, ale w listopadzie 2021 wwystawiłem swój biznes ( usługi administracyjne ) na sprzedaż. To co IPS odwala ( zwłaszcza ostatnio ) to parodia jakaś.
 10. User: od 2008 Mod: od 2012 Admin ( własnego forum ) : od 2012 Admin ( serwera ) : od 2014
 11. Generlnie tak. Aczkolwiek na wp.pl antyspam? Tam nawet na płatnych kontach (reklamowanych jako spam-free) jest spam............... bez względu na status usługi antyspam Natomiast antyspam na IPS jest i to całkiem dobry tylko fktycznie blokuje rejestrację. Ogarnięty admin serwera ma i tak wyłączony anyspam w IPS. Ale to trzeba poważnego admina a nie dzieciaka.........
 12. I bardzo dobrze, świetnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.