Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Automatyczna zmiana skinu dla zarejestrowanych


makensis

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym, aby skin domyślny dla zarejestrowanych (i zalogowanych) użytkowników był inny od tego widocznego dla niezarejestrowanych. Problem w tym, że jak ustawiam zerową widoczność dla skina normalnego - takiego, który widzimy po wejściu na forum, a ustawiam widoczność/możliwość wyboru innych skinów to po zarejestrowaniu widzę, że użytkownik ma zmieniony skin w pasku u dołu strony, ale wyświetla się nadal ten domyślny, który już powinien być niewidoczny dla zalogowanego użytkownika. Macie jakieś pomysły jak obejść ten problem?

Edytowane przez makensis

Moja modyfikacja i optymalizacja SEO forum IPB: www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-SEO-Optymalizacja-Przewodnik-t50271/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak sama nazwa wskazuje domyślny skin to domyślny skin dla wszystkich - gości oraz zarejestrowanych użytkowników.

Spróbuj zrobić tak, że domyślny skin wyłącz dla zarejestrowanych użytkowników, a zostaw go jedynie dla grupy gości :a: o ile już tego nie zrobiłeś.

A jeśli mimo to nie osiągniesz tego efektu to będzie konieczne napisanie zgłoszenia w trackerze IPS-u, ponieważ na logikę tak właśnie to powinno zadziałać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że skin jest niewidoczny nie znaczy, że user nie będzie go mógł używać. Piszą o tym nawet w ACP. W trackerze otrzymacie status works as intended.

EDIT: W ACP 3.x ten tekst jest wyświetlany. Nie pamiętam, czy w 2.x również on został umieszczony :a:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak nie mówiłem nie działa to niestety - można jeszcze pokombinować z adresem przekierowania po zarejestrowaniu i zalogowaniu do forum np. dodać &skinset. ale niestety aż tak bardzo nie znam funkcjonowania forum.

Edytowane przez makensis

Moja modyfikacja i optymalizacja SEO forum IPB: www.forum.tweaks.pl/forum-IPB-SEO-Optymalizacja-Przewodnik-t50271/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W folderze Tools masz plik o nazwie skinchange.php, dzięki to któremu możesz zmieniać skiny bezpośrednio z linku podając w adresie parametr settingNewSkin={X} gdzie {X} to ID skina..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Pozwolę sobie zaoftopować, ale przesiedziałem nad tym linkiem do zmiany skina dłuższą chwilę zanim skumałem składnię, więc zamieszczam ku pamięci :P

http://www.adresforum.pl/skinchange.php?id=3

(id = nr skina oczywiście)

Użytkownik musi mieć ustawiony dostęp do skina, natomiast sam skin może być ukryty na liście rozwijalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.