Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Zanim kupię licencję


Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że jeśli będę chciała kupić licencję u Dawpiego przez link w tym poście

to będę mogła skorzystać z tej oferty:

Prawda?

Czy promocja ta obejmuję też utworzenie forum do testów?

Jak to jest z tym systemem tickietów (dotyczy owej promocji)?

Czy przed zakupem licencji trzeba najpierw założyć konto klienta?

Czy zakupu dokonuje się osobiście?

Jak wygląda cała to procedura?

Ps. Sorki za tak banalne pytania.

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytania to raczej nadają się na ticket na support.ipslink.pl, bo jest to wymiana zdań między Wami, a my niewiele możemy pomóc :)

to będę mogła skorzystać z tej oferty:

Prawda?

Tak, DawPi wielokrotnie to podkreślał.

Jak to jest z tym systemem tickietów (dotyczy owej promocji)?

Tu musisz sprecyzować pytanie. Tickety w czystej formie ticketów IPS udostępnia jedynie wraz z oddzielnym dodatkiem IP.Nexus (który nota bene nie został jeszcze wydany).

Czy przed zakupem licencji trzeba najpierw założyć konto klienta?

Prawdopodobnie tak. Licencja zostanie przypisana do konta.

Czy zakupu dokonuje się osobiście?

Tak. Kupujesz przez odnośnik podany przez DawPiego, a następnie wysyłasz mu numer transakcji - w ten sposób będzie mógł potwierdzić zakup ze swojego linku referencyjnego. Aczkolwiek jeśli będziesz miała problemy, to DawPi na pewno pomoże ^_^

Jak wygląda cała to procedura?

Klikasz, płacisz, czekasz na zaksięgowanie wpłaty i zazwyczaj po około 12h masz własną licencję (chociaż zastrzegają sobie prawo do chyba 72h).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Ci skorzystać z zakupu licencji przez IPSlink.pl bezpośrednio. Dlaczego? Bo to wygodne ^_^

Czy promocja ta obejmuję też utworzenie forum do testów?

Ta promocja obejmuje zainstalowanie forum, nie przeniesienie obecnej zawartości. Co do forum testowego - to już na ipslink.pl pytaj konkretnie.

Czy przed zakupem licencji trzeba najpierw założyć konto klienta?

Jeśli zdecydujesz się na kupno licencji przez IPSlink.pl to na support.ipslink.pl podasz swoje dane, a DawPi sam utworzy konto z przypisaną do niego licencją.

Czy zakupu dokonuje się osobiście?

Można, tak jak piszesz z linka referencyjnego, ale jest lepsza opcja: wpłacasz pieniążki po aktualnym kursie złotówka :) dolar do DawPi'ego, a on załatwia całą resztę. Ty otrzymujesz od IPS'u dane do logowania i... zasadniczo gotowe :P

Jak wygląda cała to procedura?

Przelewasz pieniądze na, wskazane przez DawPi'ego na support.ipslink.pl, konto bankowe. Jak tylko pieniądze zostaną zaksięgowane u niego, w przeciągu jakiś 30 minut masz licencję (przynajmniej u mnie było piorunująco szybko).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witaj ^_^

Rozumiem, że jeśli będę chciała kupić licencję u Dawpiego przez link w tym poście

to będę mogła skorzystać z tej oferty:

Prawda?

Święta. :)

Czy promocja ta obejmuję też utworzenie forum do testów?

Ładnie poprosisz to postawię obok drugie. :P

Jak to jest z tym systemem tickietów (dotyczy owej promocji)?

Jaki system?

Czy przed zakupem licencji trzeba najpierw założyć konto klienta?

Czy zakupu dokonuje się osobiście?

Jak wygląda cała to procedura?

Najprościej - wpłacasz mi na moje konto bankowe umówioną sumę, podajesz dane do licencji i tyle! :a: Resztę załatwiam ja. :a:

Ps. Sorki za tak banalne pytania.

Nawet nie żartuj.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie poprosisz to postawię obok drugie. :P

To ja bardzo bardzo bardzo ładnie proszę :P

Jaki system?

Chodziło mi ogólnie o pytania / zlecenia przez ticket. Nigdy z nich nie korzystałam. Nawet jeśli u Ciebie można też przez PW, to w IPS są chyba tylko tickety.

Najprościej - wpłacasz mi na moje konto bankowe umówioną sumę, podajesz dane do licencji i tyle! :) Resztę załatwiam ja. :)

Odezwę się na PW jak już załatwię sprawę serwerów i zlecę "remont" komputera bo z taką pamięcią to częściej się zacina niż działa :) Mam nadzieję, że uporam się ze wszystkim do przyszłego tygodnia.

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące licencji.

Czy jeśli będzie ono na domenę 1 a ja chciałabym aby zarówno wpisując domenę 1 jak również domenę 2 można było wejść na stronę to czy wystarczy 1 licencja. Oczywiście fizycznie byłoby tylko 1 forum na domenie 1. Na drugiej nic by nie było, bo ma to być tylko przekierowanie.

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie dotyczące licencji.

Czy jeśli będzie ono na domenę 1 a ja chciałabym aby zarówno wpisując domenę 1 jak również domenę 2 można było wejść na stronę to czy wystarczy 1 licencja. Oczywiście fizycznie byłoby tylko 1 forum na domenie 1. Na drugiej nic by nie było, bo ma to być tylko przekierowanie.

Będzie to w pełni legalne. DawPi zresztą sam korzysta z takiego przekierowania (invisionboard.pl).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam usługi DawPi, wszystko załatwia bez zbędnego marudzenia :P

Nawet jeżeli natrafi na bardzo wybrednych klientów (pozdro DawPi :) )

Terminy też ma dobre :P

Z grafikiem gorzej, ale również wywiązuje się ze wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłam licencję przez link Dawpiego (wolałam sama, bo tak to się nigdy nie nauczę, poza tym to też trochę taka "honorowa" sprawa, skoro uparłam się na swoje forum) :P

Mam jednak pytanko a nawet 3 :/

Package Status Purchase Data Pending Invoices? Renewal Date

Inactive Today, 05:53 PM Yes 28 Mar 2011

Płaciłam przez Paypal, więc myślałam, że od razu będzie aktywna. Długo to się czeka?

Jak mam ustalić nowe hasło podając dotychczasowe, skoro ja nie mam dotychczasowego. Kupując licencję podałam dane i zalogowana zostałam na podstawie maila?

Gdzie będzie można wpisać i gdzie potem się sprawdza na jakie forum jest licencja, bo chyba nie na imię i nazwisko, które musiałam podać?

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Płaciłam przez Paypal, więc myślałam, że od razu będzie aktywna. Długo to się czeka?

Wszystkie płatności są aktywowane ręcznie, poczekaj do rana ( hamerykańskiego ).

Jak mam ustalić nowe hasło podając dotychczasowe, skoro ja nie mam dotychczasowego. Kupując licencję podałam dane i zalogowana zostałam na podstawie maila?

Hasło dostaniesz na maila. Cierpliwości.

Gdzie będzie można wpisać i gdzie potem się sprawdza na jakie forum jest licencja, bo chyba nie na imię i nazwisko, które musiałam podać?

Wpiszesz klucz w panelu forum i skrypt IPS-u sam zaktualizuje adres w panelu klienta.

P.s. dzięki!

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.