Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[WYKONANE] (DP31) iHost - testy


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Co sądzicie o opcji 'prywatne' - dawałoby to tyle, że zamiast sparsowanej oryginalnej nazwy pliku ( i znacznika czasu ), skrypt wygenerowałby losowy ciąg znaków ( pewnie md5() ), i taka byłaby nowa nazwa pliku?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem ci już w edytorze klikamy w ikonkę otwiera się okienko a w nim możliwość dodania zdjęcia po czym w tym samym okienku dostajemy kody do wklejenia a najlepiej po zaznaczeniu tego który nas interesuje buton który doda nam do postu odpowiedni kod.

Jak dla mnie osobiście niepotrzebne są zdjęcia osobno u każdego usera tylko wrzucania ich "do jednego worka" że się tak wyrażę (taki hosting na potrzeby forum i linkowanych tematów a nie na potrzeby bardziej userów jak jest teraz, oczywiście jako opcja w acp), wiec gdybyś taką opcję dodał to bym się nie obraził :P

Edytowane przez Batman
jam_artists_button.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wynalazlem mały bug

thumb_pre_1289651009__untitled-1.jpg

od razu po dodaniu grafiki nie pojawia się tekst w alt="....", natomiast w ajaxowych popupach pojawia się tekst w alt="...."

no i gify z animacja nie działają ;<

i jakoś 'krzywo' mi się czyta wyrażenie "odnośnik bezpośredni"

reszta git majonez ketchup :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

od razu po dodaniu grafiki nie pojawia się tekst w alt="....", natomiast w ajaxowych popupach pojawia się tekst w alt="...."

Poprawione.

no i gify z animacja nie działają ;<

Sprawdzę.

i jakoś 'krzywo' mi się czyta wyrażenie "odnośnik bezpośredni"

Propozycja?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A może warto w modzie zastosować flashowy uploader, który zacznie działać od razu po wybraniu grafiki, bez potrzeby klikania 'Wyślij'?

A co z linkami? Już nie bądź taki leń! :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden link! Jak krzywo się patrzy, to problem okulisty, a nie językoznawcy!

n/c do tej wypowiedzi.... po prostu czytaj uważnie

a po drugie przejrzałem przed chwila serwisy hostujące i każdy używa wyrażenia 'link' a nie jakiś 'odnośnik'

A może warto w modzie zastosować flashowy uploader, który zacznie działać od razu po wybraniu grafiki, bez potrzeby klikania 'Wyślij'?

jeszcze dodajmy skrypt na padający śnieg i formularz czy mamy +18 lat aby wrzucić zdjęcie....

jak dla mnie pomysł na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Manager

Tak sobie myślę i zastanawiam się dlaczego chcecie, by w alt='' nie było rozszerzenia grafiki? Wg mnie to prawidłowo jest skonstruowane.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę i zastanawiam się dlaczego chcecie, by w alt='' nie było rozszerzenia grafiki? Wg mnie to prawidłowo jest skonstruowane.

zwykłego śmiertelnika nie interesuje rodzaj rozszerzenia tylko jak już sama nazwa :)

poza tym google indeksuje bez rozszerzeń (chyba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, mnie interesuje wszystko.. :) Poza tym ten alt wyświetli się, jak nie będzie grafiki, a takiego czegoś nie przewiduję.. No i druga sprawa, że w alcie jednak bym chciał znać rozszerzenie :a: dziwię się, że Ty, jako grafik walczysz o jego usunięcie. :o

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze jako grafik to mnie mało alt interesuje bo i tak większość to .png czy .jpg, alt sam w sobie interesuje mnie tylko przy jakiś bannerach reklamowych/partnerskich dzięki któremu mogę się dowiedzieć nieco więcej.

a czemu mowie że bez rozszerzenia w alcie było lepiej?

wychodzę z założenia minimalistycznego i nie wydaje mi się aby śmiertelnika, osoby prostej, nieznającej się na niczym innym niż klikaniu od linku do linku po NK, WP itp interesowało rozszerzenei które może wprowadzać zasadnicze pytanie u takiej osoby - ale o co chodzi?

no ale mi i tak to rybka jak będzie, może zostać tak jak jest bo i tak odsetek osób które to zobaczą będzie bliski 1%

i przy okazji zobaczyłem że imageshack i imagebanana nie stosują żadnych altów, także może i w tej metodzie jest sukces ?

@edit

lepiej napraw te animacje :P

Edytowane przez +matius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jak idą testy? Jest szansa, że niebawem udostępnisz tego moda? Chętnie go kupię :)

Jeśli mod zostanie wydany, to tylko za darmo. Co już pisałem wcześniej.

matius: a Ty myślisz, że to takie hop siup z tymi animacjami? :P Mam to zapisane.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zastanawiam się. W końcu są głosy, że to przerobiony mod i że nic nie potrafię zrobić sam. :)

W końcu na dysku setki (!) modów mam sygnowanych DP23 lub DP31 i wszystkie skopiowane - niestety. :(

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.