Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Fatal error po zmianie serwera


Jurij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Zamień to:

RewriteBase /forum/

Na:

RewriteBase /

Lub to:

RewriteRule . /forum/index.php [L]

Na:

RewriteRule . /index.php [L]

Może pyknie! :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wszystkie sugestie :P Poradziłem sobie z problemem dotyczącym linków i błędu 404 not found. Problem tkwił w pliku .htaccess. Po naprawieniu tego błędu zaktualizowałem forum do najnowszej wersji. Niestety pierwotny błąd: fatal error (out of memory) nadal występuje. Edytowałem jeszcze raz plik .htaccess dodając sugerowany kod "php_value memory_limit 256M" od nowej linii, ale niestety nie dało to żadnych rezultatów. Administrator serwera mówił, że ustawił już maksymalną ilość pamięci. Zauważyliśmy, że pliki do downloadu dodawać można... co prawda na samym końcu dodawania pliku wyskakuje wspomniany error, ale dodany plik można później pobrać z downloadu. Niestety jak mamy widok z folderami i informację ile w danym folderze znajduje się plików, wartość wskazuje 0, pomimo że plik w folderze się znajduje i można go pobierać. Czy można jeszcze coś w tej kwestii zrobić? Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

O jakiej wartości piszesz? Jakiś screen/link? Będzie łatwiej szukać.

Problem tkwił w pliku .htaccess.

Co dokładnie mu dolegało?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwił w pliku .htaccess.

Co dokładnie mu dolegało?

Przejrzałem jeszcze raz na spokojnie cały plik .htaccess biorąc pod uwagę wszystkie Wasze sugestie i zauważyłem, że w oryginalnym pliku w miejscu # Mod Rewrite Rules nie ma nic pod spodem. wkleiłem więc cały kod z acp

<IfModule mod_rewrite.c>
Options -MultiViews
RewriteEngine On
RewriteBase /forum/
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /forum/index.php [L]
</IfModule>

w to miejsce, włączyłem przepisywanie linków i wszystko wróciło do normy :P Ciekawe, że wcześniej bez tego kodu też było dobrze... no ale ważne, że ten problem został rozwiązany :)

O jakiej wartości piszesz? Jakiś screen/link? Będzie łatwiej szukać.

Jeden z niedawno założonych katalogów na forum wygląda tak: post-1614-0-08978300-1288932587_thumb.pn. Z informacji zaznaczonych na czerwono wynika, że w katalogu R7CA064 nie ma żadnych plików. Tymczasem jest tam plik, który sam uploadowałem ( upload zakończył się fatal errorem) i który był już pobierany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.