Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

LH.pl


Macsch15

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, potrzebowałem parę stron postów do testów, gdy edytowałem skin. Później o tym forum zapomniałem :P

A wpadło tam kilkadziesiąt tysięcy tematów w każdej kategorii. Transfer za grudzień też trzy razy większy od listopadowego.

 

W każdym razie baza usunięta - jeśli do jutra nie będzie poprawy, to piszę do supportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety są pewne braki jak np.

  • Backup - opcja po której cała zawartość FTP była by pakowana w archiwum i ściągana na lokalny dysk klienta. Z dodatkowych, mogła by znaleźć sie opcja która by uwzględniała dane z Bazy MySQL wraz z eksportem.
  •  

...

Przecież taka opcja jest. Logujesz się na ftp backup.lh.pl swoimi normalnymi danymi i tam masz dzienne backupy FTP, dzienne, tygodniowe i miesięczne z tego co pamiętam backupy sql :)

 

+wtedy jak pisałes tego posta też było :D

Edytowane przez unbreak

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ostatnio macie problemy z błędem 500 na serwerach lh? Ostatnio za każdym razem, gdy chcę dodać nowy post na IPB lub WP wyświetla mi Internal Server Error. Jest to ich wina, .............

Dość często zdarzają się zwiechy paro "sekundowe" . Od wielkiego dzwona można liczyć w minutach. 

Jestem na LH od  ponad roku i większych powodów do narzekań nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety są pewne braki jak np.
  • Backup - opcja po której cała zawartość FTP była by pakowana w archiwum i ściągana na lokalny dysk klienta. Z dodatkowych, mogła by znaleźć sie opcja która by uwzględniała dane z Bazy MySQL wraz z eksportem.

...

Przecież taka opcja jest. Logujesz się na ftp backup.lh.pl swoimi normalnymi danymi i tam masz dzienne backupy FTP, dzienne, tygodniowe i miesięczne z tego co pamiętam backupy sql :)

+wtedy jak pisałes tego posta też było :D

Ten wpis jest dość stary i nie wiedziałem o tym.

Tapnięte z telewizora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.