Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Na ile jest licencja IP.BOARD...


szpakuziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam pare pytan dotyczących licencji jaką zwie sie IP.BOARD :)

Zaczne w podpunktach i bardzo prosiłbym o dokładne ich opisanie. :a:

1.Na ile jest licencja IP.BOARD?

2 Jezeli licencja IP.BOARD wygasnie , to co forum? juz jest nielegalne?

3 Czy jak kupie licencje za 430 zł to dostaje jakieś aplikacje , czy musze jeszcze dokupic je?

4 Co grozi za piracką licencje?

5 Ile kosztuje nowe IP.Board 3.1.3?

Pewnego dnia przez przypadek znalazłem paczke z plikami IP.BOARD , którą wgrałem na server , i zacząłem prowadzić forum , szczeże mówiąc sie troszkę narobiłem.Dzis czytam sobie troche o ip board , a tu nagle znalazłem post na jednym z forum , ze istnieja również piraty i pirata można rozpoznać po paru rzeczach takich jak brak odnosnika na dole forum do strony firmy IP.BOARD.No i wchodze na swoje forum i patrze , ze ja właśnie nie posiadam takiego odnosnika ;/ ,tylko sam napis "Powered By IP.Board 3.0.5 © 2010 IPS, Inc" Kompletna załamka , tyle roboty w błoto , mój czas stracony na stworzenie tego forum.Szczeże mówiąc cieszyłem sie ze mogę mieć własne forum z licencja. Prosze sie ze mnie nie smiać iż ja jestem w sprawach IP.BOARD całkiem zielony.Jeszcze jedno pytanie , czyli co ja juz nie moge prowadzić tego forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na ile jest licencja IP.BOARD?

Dożywotnio, tyle że przedłużenie jest za 25$ na support czy pobieranie plików z oficjalnego forum/

2 Jezeli licencja IP.BOARD wygasnie , to co forum? juz jest nielegalne?

Jest legalne.

3 Czy jak kupie licencje za 430 zł to dostaje jakieś aplikacje , czy musze jeszcze dokupic je?

Oficjalnie jest IP.Chat ale z ograniczeniem do 5 osób online.

4 Co grozi za piracką licencje?

Przyjdzie do Ciebie Kubuś Puchatek i zalecie Cie miodem.

5 Ile kosztuje nowe IP.Board 3.1.3?

150 US$ = 431,849785 złotego polskiego

Edytowane przez macsch15
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na ile jest licencja IP.BOARD?

Licencja jest dożywotnia. Co pół roku możesz opłacić przedłużenie supportu i aktualizacji za 25$.

2 Jezeli licencja IP.BOARD wygasnie , to co forum? juz jest nielegalne?

Pierwszy punkt wyjaśnia, że licencja nie wygaśnie :)

3 Czy jak kupie licencje za 430 zł to dostaje jakieś aplikacje , czy musze jeszcze dokupic je?

Nowa licencja kosztuje 149$ i w jej skład wchodzi skrypt forum, portalu i czata. Dodatkowe aplikacje (np. blogi lub galeria) są płatne dodatkowo. Dostajesz jednak dostęp do centrum pobierania, gdzie możesz znaleźć dodatkowe aplikacje i modyfikacje, takie jak np. Shoutbox.

4 Co grozi za piracką licencje?

Co grozi za pirackiego Windowsa?

5 Ile kosztuje nowe IP.Board 3.1.3?

Patrz punkt 3 - 149$. Cena jest niezależna od wersji, a dzięki niej masz możliwość pobrania: 2.3.6, 3.0.5 oraz 3.1.3.

Pewnego dnia przez przypadek znalazłem paczke z plikami IP.BOARD , którą wgrałem na server , i zacząłem prowadzić forum , szczeże mówiąc sie troszkę narobiłem.Dzis czytam sobie troche o ip board , a tu nagle znalazłem post na jednym z forum , ze istnieja również piraty i pirata można rozpoznać po paru rzeczach takich jak brak odnosnika na dole forum do strony firmy IP.BOARD.No i wchodze na swoje forum i patrze , ze ja właśnie nie posiadam takiego odnosnika ;/ ,tylko sam napis "Powered By IP.Board 3.0.5 © 2010 IPS, Inc" Kompletna załamka , tyle roboty w błoto , mój czas stracony na stworzenie tego forum.Szczeże mówiąc cieszyłem sie ze mogę mieć własne forum z licencja. Prosze sie ze mnie nie smiać iż ja jestem w sprawach IP.BOARD całkiem zielony.Jeszcze jedno pytanie , czyli co ja juz nie moge prowadzić tego forum?

Powinieneś jak najszybciej kupić licencję i nadpisać wszystkie pliki paczką pobraną z panelu klienta. Nie spowoduje to utraty forum czy tematów, ale może wyłączyć kilka modyfikacji, które trzeba będzie ponownie zainstalować. Czyli nic straconego :a:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witamy.

Ad 1 - możliwość pobierania aktualizacji i dostęp do oficjalnego supportu - w cenie masz pierwsze 6 miesięcy. Każde kolejne to koszt 25$ za każde. Używasz licencji, ile chcesz :) mam na myśli, że jeśli nie przedłużysz dostępu to możesz legalnie używać forum.

Ad 2 - patrz wyżej.

Ad 3 - zależy jakie.

Ad 4 - to samo, co za kradzież auta/roweru :a: za każdą kradzież.

Ad 5 - 149,99$.

Generalnie mam jedną radę :a: kup licencję, nadgraj pliki, wpisz klucz licencji i po sprawie.

[ + ]

Ahaha. :a:

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.