Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Reklamujemy forum.invisionize.pl !


Patryk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Witam,

chciałbym jakoś bardziej zająć się promocją nowego IP.Board, a jednocześnie tego, że tylko u nas jest dostępne do niego spolszczenie. ;)

Najpierw jednak chciałbym poznać Wasze propozycje nim sam wysunę parę. ;)

Dzięki za pomysły, już z góry.

Pozdrawiam,

DawPi

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Rozumiem, że Ty jako przedstawiciel IP.Board przesiadujesz w takich klubach i możesz powiedzieć czy jest tam was więcej? xD

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę 06.06.2009 jest spotkanie ludzi korzystających z IP.Board w Szczecinie. Będzie parę osób. W planie: Kebab, dyskusje na temat IP.Board, (wymiana poglądów, opinie na temat skryptu, etc), oraz inne.

"Impreza" nie była nagłaśniana na owym forum, raczej to spotkanie os. wtajemniczonych. Ale publiczne, na większą skalę, kto wie ? Może kiedyś się zorganizuje.

Ale Ulotki reklamowe forum invisionize.pl dostanie każdy uczestnik (no bynajmniej, zobaczymy czy drukarka z naprawy wróci na czas). Także sobota 10:00 czekam na osoby, które zdeklarowały się przyjść na mały meeting.

Dalej, co do adwords, pomysł jest niezły. Sam miałem kampanie reklamującą moje forum i powiem, że jestem bardzo zadowolony z efektów. Ale tutaj trzeba mieć coś dobrego na słowa kluczowe, opisy, wiadomo zaciekawienie internauty, aby skierował swój kursor myszki na link i odważył się kliknąć na hiperłącze. Co do spamowania, wydaje mi się, że jest to zły pomysł. Lepsza będzie reklama ( w formie posta/tematu ) na odpowiednich forach dyskusyjnych, czy stronach. Opisy na GG - to jest dobry pomysł. Dalej, nie dawno robiłem bannera flash dla forum, lecz wymaga on dopracowania. DawPi ale zobacz masz taki wielki plus, którego pozazdrościć Ci mogą inne fora (a masz małą konkurencję). Co to takiego ?

To Twoja wiedza, zdolność do udzielania fachowej pomocy. Tworzysz najlepsze forum supportowe IP.Board w Polsce (Ty, jak zarówno my - użytkownicy). Tutaj to raczej my powinniśmy Ci podziękować, że

stworzyłeś tak wspaniałe miejsce i udzielasz nam pomocy w pocie czoła, niezależnie od swojego nastroju, dnia, czy godziny. Powracając to wg. mnie jest najlepszą reklamą.

To tak jak w biznesie. Ktoś przyjdzie do Ciebie, wykonasz dobrze swoją pracę i ta osoba poleca Cię znajomym, tak jak i tutaj: użytkownicy polecają Twoje forum.

Kolejna sprawa, którą chciałbym teraz poruszyć to mailingi.

Czasem warto wydać troszkę pieniędzy na mailing, efekty są duże, lecz to zależy od wyglądu, treści danego mailingu, oraz od rodzaju forum z którego został ten mailing wysłany.

Niedługo postaram się nakręcić parę nowych filmów odnośnie IP.Board 3.0, by osoby nieobeznane jeszcze z tym skryptem zobaczyły panel administratora itp.

Dobrze, nie wiem czy napisałem to dość składnie, sensownie itp. więc powoli zakończę tę krótką wypowiedź pisemną, aczkolwiek napisał bym więcej, ale cóż. Jutro wstaję o 4:00 (jak zawsze), więc na mnie już pora...

Pozdrawiam,

GeXeM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

W sobotę 06.06.2009 jest spotkanie ludzi korzystających z IP.Board w Szczecinie. Będzie parę osób. W planie: Kebab, dyskusje na temat IP.Board, (wymiana poglądów, opinie na temat skryptu, etc), oraz inne.

"Impreza" nie była nagłaśniana na owym forum, raczej to spotkanie os. wtajemniczonych. Ale publiczne, na większą skalę, kto wie ? Może kiedyś się zorganizuje.

Ale Ulotki reklamowe forum invisionize.pl dostanie każdy uczestnik (no bynajmniej, zobaczymy czy drukarka z naprawy wróci na czas). Także sobota 10:00 czekam na osoby, które zdeklarowały się przyjść na mały meeting.

Szkoda, że tak daleko. Jakby to było relatywnie bliżej i w więcej osób to bym podjechał.

Z ciekawości - kto będzie oprócz Ciebie?

Dalej, co do adwords, pomysł jest niezły. Sam miałem kampanie reklamującą moje forum i powiem, że jestem bardzo zadowolony z efektów. Ale tutaj trzeba mieć coś dobrego na słowa kluczowe, opisy, wiadomo zaciekawienie internauty, aby skierował swój kursor myszki na link i odważył się kliknąć na hiperłącze.

I jakie efekty? Jak to wyglądało w przełożeniu na kwotę? Tzn. ile musiałeś zapłacić i za co konkretnie.

Co do spamowania, wydaje mi się, że jest to zły pomysł. Lepsza będzie reklama ( w formie posta/tematu ) na odpowiednich forach dyskusyjnych, czy stronach. Opisy na GG - to jest dobry pomysł. Dalej, nie dawno robiłem bannera flash dla forum, lecz wymaga on dopracowania.

Dokładnie, przecież nie mam zamiaru spamować. Reklama na odpowiednich forach - jakie? Dwa znane w mig by to skasowały, nie wiedzieć czemu bo świecą pustkami i wyrabiają bardzo złą opinię IP.Board. A przecież może być tak pięknie, np. tutaj. ;)

DawPi ale zobacz masz taki wielki plus, którego pozazdrościć Ci mogą inne fora (a masz małą konkurencję). Co to takiego ?

To Twoja wiedza, zdolność do udzielania fachowej pomocy. Tworzysz najlepsze forum supportowe IP.Board w Polsce (Ty, jak zarówno my - użytkownicy). Tutaj to raczej my powinniśmy Ci podziękować, że

stworzyłeś tak wspaniałe miejsce i udzielasz nam pomocy w pocie czoła, niezależnie od swojego nastroju, dnia, czy godziny. Powracając to wg. mnie jest najlepszą reklamą.

To tak jak w biznesie. Ktoś przyjdzie do Ciebie, wykonasz dobrze swoją pracę i ta osoba poleca Cię znajomym, tak jak i tutaj: użytkownicy polecają Twoje forum.

Dokładnie tak. Już dawno przestałem szukać roboty, teraz ona szuka mnie.

I myślę, że systematycznie wdrażamy to, co napisałeś na forum - pojawiają się nowi użytkownicy, nowe treści. Będzie dobrze. Jednak w bardzo małym stopniu brak mi w tym dynamiki.

Kolejna sprawa, którą chciałbym teraz poruszyć to mailingi.

Czasem warto wydać troszkę pieniędzy na mailing, efekty są duże, lecz to zależy od wyglądu, treści danego mailingu, oraz od rodzaju forum z którego został ten mailing wysłany.

Z chęcią bym na to wydał, ale wg mnie mailingi to jeden z najbardziej przereklamowanych (sic!) sposobów na zdobycie popularności. Jednym słowem - a feee. ;)

Dobrze, nie wiem czy napisałem to dość składnie, sensownie itp. więc powoli zakończę tę krótką wypowiedź pisemną, aczkolwiek napisał bym więcej, ale cóż.

Jedna z bardziej rozbudowanych merytorycznie wypowiedzi. Dziękuję.

Zapraszam innych do dyskusji. :D

  • Lubię to 1
  • Smutny 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać link na wikipedii ;) Bądźmy komercyjni ;)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Proponuję dodać link na wikipedii ;) Bądźmy komercyjni ;)

Próbowałem to brali to za reklamę i usuwali. Zatem niech ktoś inny doda, a nie ja jako właściciel. :D

  • Lubię to 2
  • Smutny 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

DawPi, ale co ci z linka z rel=nofollow? ;)

Jeszcze tylko przypomnij w którym dokładnie miejscu napisałem link z takim atrybutem.

Tak BTW to kolejny bug się odnalazł. Popatrz jak ślicznie zaminusowałem ci posta mimo teoretycznej blokady :D

Widocznie wyłączają jedynie widzialność, a nie de facto możliwość. Zgłoszę to.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalogi są ok jak prowadzisz stronę swojego zakładu stolarskiego czy coś, inaczej nie nabijesz PR powyżej 1. Ale jak ktoś prowadzi wąsko-tematyczną stronę + brak krajowej konkurencji = nie ma strachu o konkurencje. A że nie będzie pierwszy pod słowo "Forum" w googlach? Ich szkoda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

adi: zgodzę się. Katalogi są OK pod pewnymi warunkami, ale szczerze mówiąc dla mnie więcej warte są poważne linki na normalnych stronach, a nie w spamiarkach. ;)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.