Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pierwsze wydanie beta IP.Board 3.x! :)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwny jest trochę ACP ;) Ale trzeba się przyzwyczaić :) DawPi czy Twoim zdaniem opłaca się teraz robić Upgrade? Oczywiście jak będzie już dostępne spolszczenie. Jakoś bardzo mnie korci aby już Upgrade robić ale nie ma co się w sumie śpieszyć a Ty jak uważasz? :D

:racaok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Możesz zrobić jak Ci się uda :)

print "The IP.Board upgrader is not included with this release"; exit();

:D

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKTUALIZACJA

przed momentem przeczytałem informację, że została wydana poprawiona wersja beta 1 - skupiono się na naprawie najważniejszych bugów, głównie związanych z instalacją.

By pobrać nową wersję zaloguj się do swojego panelu klienta i przejdź do centrum downloadu.

No ale na localu "bagi' dalej są, trzeba nadpisać jeden plik (core_mysql_tables.php) :)

nad spolszczeniem tłumacze pracuję?

pozdr.

Edytowane przez net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale na localu "bagi' dalej są, trzeba nadpisać jeden plik (core_mysql_tables.php) ;)

nad spolszczeniem tłumacze pracuję?

pozdr.

Tak z ciekawości - czy jest gdzieś jakiś spis dodatkowych funkcji wprowadzonych w IPB3? Ogólnie - czym różni się od poprzedniej wersji?

Edytowane przez necik

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak Tramp, takie głosy są coraz częściej podnoszone. Choć wg mnie wynika to też z przyzwyczajeń i czegoś 'nowego'. Myślę, że i do tego się ludzie przyzwyczają. Chyba nie będą mieć wyjścia. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kiedy można spodziewać się finalnej wersji 3? Wiadomo komuś coś na ten temat? Jeśli nie zauważyłem, a jest już gdzieś napisane to sorry ale jestem zmęczony.

Edytowane przez tommy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Kiedy można spodziewać się finalnej wersji 3? Wiadomo komuś coś na ten temat? Jeśli nie zauważyłem, a jest już gdzieś napisane to sorry ale jestem zmęczony.

Witamy na forum tommy! :D

Pytasz o wersję finalną, a nie wiadomo kiedy zostanie wydana BETA 2 - choć wszelkie znaki na niebie wskazują, że w tym lub przyszłym tygodniu.

Na finalną jeszcze musimy niestety poczekać. :/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było pisane, ale nie ma jeszcze sensownej bety wydanej (dopiero pierwsza było), więc finalnej wersji można spodziewać się nawet w połowie roku.

Zobacz również ten temat: http://forum.invisionize.pl/index.php?showtopic=810

Może coś ciekawego wyczytasz :D

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. No faktycznie nie wygląda to ciekawie.. Chcę postawić własne forum i rozważam phpBB3 i IP.Board w wersji 3.. Jakoś druga generacja IP.B nie przemawia do mnie.. Za to trójka to kosa :D Ale niestety nie mam czasu na oczekiwanie finalnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Dzięki za odpowiedź. No faktycznie nie wygląda to ciekawie.. Chcę postawić własne forum i rozważam phpBB3 i IP.Board w wersji 3.. Jakoś druga generacja IP.B nie przemawia do mnie.. Za to trójka to kosa :D Ale niestety nie mam czasu na oczekiwanie finalnej wersji.

Mógłbyś coś więcej napisać o tym 'nie przemawianiu'? :D Przecież to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy :/ skrypt forum obecnie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę postawić własne forum i rozważam phpBB3 i IP.Board w wersji 3.. Jakoś druga generacja IP.B nie przemawia do mnie.. Za to trójka to kosa :D Ale niestety nie mam czasu na oczekiwanie finalnej wersji.

Powiem tak: czekaj cierpliwie na IPB3 a międzyczasie postaw forum na IPB2.3.6

Uwierz mi używałem phpbb2.x.x i phpbb3 i nie byłem zadowolony. Hosting na nazwa.pl nonstop wysiadał: zbyt duże przeciążenia już przy 80-90 użytkownikach online, odkąd przeszedłem na IPB2.3.6 serwer wytrzymuję bez problemu obciążenia powyżej 150 użytkownikach online.

Świadczy to o tym, że skrypt IPB jest napisany o wiele lepiej niż skrypt phpbb. Jest lepiej zoptymalizowany, a przez to działa wydajniej , zużywając mniej zasobów serwera.

Nie wspominając o tym, jak łatwo instaluje się dodatki pod IPB.

46279b204b.png

Rozwiążemy dla Ciebie każde zadanie z matematyki: http://matma4u.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.