Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Moje wrażenia


Caman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Ja mam pomysł - poznaj IP.Board trochu lepiej i zacznij takowe pisać

oo tak, niech pisze następce IPB :D

... poradniki.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarkazm? ;) Bo coś za szybko zmieniłeś zdanie.

Heh. Po prostu przejrzałem dział przywitań na DI, potem spojrzałem na dział takowy na moim forum (ma trochę wyższy poziom ;)) i faktycznie dużej wartości to nie ma.

- Dziennik treningowy by jarcow: http://www.sport365.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż to pomysłów :D

Ja jednak zawsze twierdzę, że ludzi wykorzystują swoje łącze w prawie 100%, ewentualnie mają słabe i mułowate, dlatego właśnie jestem przeciwny wszelkim zbiorczym tematom. Bo w takim dziale musiałyby być jakieś grafiki, sam pisałeś o filmach, a co za tym idzie jakbym miał czekać 5 minut aż temat się załaduję (zakładamy, że będzie obszerny), nie wiedząc czy znajdę odpowiedź, której szukam to od razu dałbym temu spokój i wyszukał w normalny sposób korzystając z forumowej szukajki ;) Czyli jakby ktoś nie podłapał: jestem na nie w kwestii zbiorczego tematu z poradami.

Powitania na forum: jestem za zrobieniem tematu i podpięciem w hyde parku (żeby się nie zgubił, bo inaczej to też bez sensu), tak żeby ktoś się mógł przywitać, a reszta użytkowników jak chce taką osobę przywitać to niech mu da na zachętę plusa. I wilk syty i owca cała.

Rangi specjalne demotywują bardziej niż demotywatory.pl! Osoby, które je mają starają się bardziej, żeby rangę utrzymać. Ci, którzy rangi nie posiadają chcą się wykazać, ale nie pozwalają im aktywni już VIPowie i dodatkowa mocna konkurencja: DawPi. Koniec końcem zniechęcają się i efekt jest odwrotny do zamierzonego. Zakładając nawet, że ranga będzie nadawana dożywotnio, to i tak tacy użytkownicy będą aktywni z natury. Są fora na których stosuje się takie zabiegi, ale tutaj naprawdę nie ma to większego sensu. Menago wie kto jest aktywny, kto się stara i taka osoba ma u niego poważanie, a to dużo. Nie ma potrzeby obnoszenia się z tym, że komuś pomagamy.

Co do jakichkolwiek pomysłów to już raz napisałem:

Jak chcecie mieć wsparcie administracji to zróbcie pierwszy krok, nie na odwrót.

  • Lubię to 1

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Sarkazm? ;) Bo coś za szybko zmieniłeś zdanie.

Heh. Po prostu przejrzałem dział przywitań na DI, potem spojrzałem na dział takowy na moim forum (ma trochę wyższy poziom ;)) i faktycznie dużej wartości to nie ma.

Daj adres, z chęcią zobaczę! :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikam na co, ale wiem, że nie po to płacisz kilkadziesiąt złotych, by nie korzystać. W rezultacie ściągasz cokolwiek.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Słomiany zapał to tutaj tłumacze mają... Ja bym ich wszystkich wymienił - zaczynając od literki A!

A może Wareczek? ^_^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.