Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jaki program do wysyłania widomości zamiast DP30 Mass PW?


Yattamanek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

mam taki problem: raz w tygodniu wysyłam Newsletter w postaci PW do użytkowników. Jednak nie widzę tam opcji eliminowania konkretnych użytkowników z otrzymywania PW. Jest eliminacja grupy ale nie poszczególnych użytkowników. Zatem, czy jest jakiś mod który potrafi wysyłać taki newsletter np na skrzynki mailowe bez wchodzenia na forum, w którym byłaby możliwość ustawienia czy się chce bądź nie chce dostawać wiadomośći od administracji?. W opcjach danego użytkownika jest zaznaczone by nie dostawać wiadomości od administracji, a mimo to ten użytkownik dostaje.

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

ACP :a: :uzytkownicy: Użytkownicy :a: Korespondencja seryjna

Owa opcja respektuje ustawienie o jakim pisałeś wyżej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o czas wysłania takiej masówki. Załączyłem wysłanie o 17:20 i nadal wysyła. Jednak tam wysyła ponoć po 20 wiadomości w seriach także może to potrwać. Biorąc pod uwagę doświadczenie z DP30 Mass PW (gdzie było 50 wiadomości w paczce do wysyłki) to także trwało długo. No nic czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest jednak nie tak. Wszystko piszę, ustawiam jakim grupom wysłać i potem naciskam kontynuuj. Potem powracam do menu gdzie jest lista tych wiadomości i jest informacja: Wysyłanie w toku- przerwij. No i po pół godzinie nic się nie dzieje. Ustawiłem wysyłkę na 250 maili.

EDIT: Amfibiusz a czy pojawiała się jakaś informacja np: wysyłanie zakończyło się powodzeniem? czy cokolwiek?

Edytowane przez Yattamanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Uruchamiasz takie oto zadanie:

ACP :a: :system: System :a: System :a: Zadania :a: Members :a: :a: Send Bulk Mail

Jak to zrobić? To proste - kliknąć w tę niebieską grafikę: pre_1291926867__task_run.gif

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok sytuacja wygląda tak:

wchodzę tam gdzie DawPi mi wskazał (za co dziękuję) i rzeczywiście wysyłanie mam na czerwono (te strzałki są czerwone). Naciskam na nie i:

Zadanie zostało zablokowane do pią, 10 gru 2010, 08:21:58 i nie może być uruchamiane póki nie zostanie odblokowane.

Mimo, że nic takiego nie ustawiałem. Następnie po prawej stronie w liście rozwijalnej chce odblokować zadanie ale nie działa. Wchodzę w Edit i tam jest opcja: Włącz zadanie i zaznaczone jest na NIE. Zmieniam na TAK i wtedy te strzałki są niebieskie. Naciskam na nie i pojawia się komunikat:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/boski/domains/xboxarea.com/public_html/admin/applications/members/modules_admin/bulkmail/bulkmail.php on line 235
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm widocznie źle to tłumaczę. A więc od początku: na samym początku gdy jestem w PA wchodzę w zakładkę użytkownicy i tam jest coś takiego jak bulk mail. Wybieram utwórz wiadomość. Zaznaczam grupy do jakich ma iść wiadomość i potem pyta mnie jakimi partiami wysyłać. Ustawiam 250 maili. Ok. Wczoraj tak robiłem od godziny 17 do 22. Potem dowiedziałem się od Ciebie i DawPi, żeby wejść zrobić to ręcznie. Nie wiem czy to błąd ale umnie droga wygląda ciut inaczej ale to zapewne kwestia tłumaczenia: System->System-> System Schedules-> Members- Send Bulk Mails. No i wtedy są czerwone strzałki. Jak naciskam odblokuj (na pasku rozwijanym) to wyskakuje powyższy error. Jak wchodzę w edycję i obie opcje dot. włączenia zaznaczam na TAK i gdy wracam do poprzedniej strony naciskam Odblokuj to się odblokowuje, jak naciskam na już niebieskie strzałki też wyskakuje error.

Samą wiadomość do wysłania napisałem w zakładce użytkownicy Bulk Mail poprzez utworzenie nowej wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź z powrotem do :uzytkownicy: Members :a: Bulk Mail i sprawdź status wysyłanego maila. Jeżeli nadal będzie pokazywał czas w nawiasie, tzn, że nadal wysyła i trzeba zadanie ponownie uruchomić. Jeśli z kolei pokaże, że wysłał do X użytkowników, to zakończył cały proces.

Zadanie samo w sobie także powinno się dezaktywować (przekreślić się) po skończeniu rozsyłania wiadomości. Każdorazowe ręczne jego uruchomienie wysyła liczbę maili wpisaną w cyklu, czyli domyślnie te 25 listów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.