Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: logo Velvet na iPhonie


TurkuSevdaliAska

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do posiadaczy iPhonów i innych takich cudów o sprawdzenie jak zachowuje się logo w skinie Velvet:

http://www.skinbox.net/browse/live-demo/skin/35

Ja mam biały prostokąt na środku loga. Pisałam na forum skinbox, ale zbyli mnie twierdząc, że tego support nie obejmuje, bo pewnie mam coś w telefonie, co powoduje ten błąd. Stąd moja prośba do Was, bo ciekawa jestem czy tylko ja tak mam.

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mobilny standardowy też mam, jednak i tak najczęściej przełączam się na pełną wersję skina. A wtedy ten biały prostokąt psuje cały widok. Napiszę do nich jeszcze raz, że to nie tylko u mnie, ale i tak nie spodziewam się, że cokolwiek z tym zrobią.

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media queries are css stylesheet instructions which make it possible to change the global appearance of a website depending on the type of device, the width/height of the viewport, etc.

Ciekawe, że akurat właśnie na Velvet... Powiedzieliby lepiej, że ten ich skin nie nadaje się na telefon.

Niestety to mój domyślny skin. A czy dałoby się chociaż zrobić tak, że normalnie pozostanie on domyślnym, ale na telefonie po wybraniu opcji full version zmieni na inny styl?

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Niestety to mój domyślny skin. A czy dałoby się chociaż zrobić tak, że normalnie pozostanie on domyślnym, ale na telefonie po wybraniu opcji full version zmieni na inny styl?

Bynajmniej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.