Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP Arcade


Cleric

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym poruszyć temat pewnej modyfikacji mającej coraz to większe grona zainteresowanych. Sam mam takową modyfikacje a dokładnie ibProArcade Lite 1.0.0 RC2. Jak na wersje która zasadniczo nie jest finalną działa wyśmienicie i cieszy sie bardzo dużym zainteresowaniem na moim forum. Jednak jest pewien problem. Mianowicie chodzi o dostępność gier, które współpracowały by w pełni z tą modyfikacja. Chodzi konkretnie o zapisywanie wyników konkretnych graczy. Jak pewnie wszyscy wtajemniczeni wiadomo że można pobrać takowe gry ze strony www.ibparcade.com, ale nikt chyba nie zwrócił uwagi że można pobrać jedną grę na dzień. Tutaj zamieszczam pytanie do szczęśliwych posiadaczy tej modyfikacji, czy zna ktoś stronę gdzie można pobrać więcej gier? Oczywiście bezpłatnie. Za wszelkie wskazówki serdecznie dziękuję i zarazem przepraszam jeśli temat powinien zostać umieszczony w innym dziale.

Pozdrawiam.

//Ach zapomniałem zapytać, Czy któreś z dostępnych spolszczeń działa na tej konkretnej wersji?

Edytowane przez Cleric

Heart breackers and life takers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo zasadniczo nie jest to problem z sama modyfikacją. Może cos źle sformuowałem ale głównie chodzi mi o ewentualne podpowiedzi/adresy gdzie dostanę gry do tej modyfikacji za darmo. Jak wcześniej napisałem sama modyfikacja działa wyśmienicie.

Heart breackers and life takers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość

Ten temat został przeniesiony z forum:

"Ogólne -> Hyde Park"

do:

"Invision Power Board -> Invision Power Board 3.x -> Modyfikacje - pomoc"

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż gry są spakowane TARem inaczej aplikacja ich nie wgra, paczka posiada plik SWF. PHP. (podejrzewam że to plik przekierowywujący wyniki do modyfikacji) Katalog i w nim dwa pliki txt pewnie z opisem do gry i jeden HTML. Ograniczeniem jeś nazwijmy go 200mb bufor. Nie da się wgrać na raz gier które przekraczają ten limit, ale to raczej nie problem bo takich gier nie ma. Dla zobrazowania zamieszczam jedna grę która działa. A zapomniał bym, nazwa pliku też ma chyba znaczenie, ponieważ każda paczka z działającą grą miała następującą budowę nazwy: game_nazwagry.tar.

DawPi, przepraszam za umieszczenie tematu w złym dziale.

game_sonicmoto_LGv32.tar

Edytowane przez Cleric

Heart breackers and life takers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Jeśli któs chce mieć gry może pobierać np 1 na 24h A jeśli chce mieć więcej musi albo wykupywać jakieś satusy na forum lub poprostu kupić pakiet gier. najmniej to 10$ za miesiąc dostepu na jakimś forum jeśli dobrze pamiętam.

Heart breackers and life takers...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dostałem takiego oto maila:

Whether you celebrate Christmas or any other holiday at this time of year All the Staff at ibparcade hope you are having a wonderful time with your family and friends.

As a little gift from us to you we have upped the download limit in the Arcade its self to 500 per day for the next 3 days.

We hope this helps you get some new cool games for your sites, and hope you all have a happy and safe holiday time.

Thanks

ibparcade staff. :)

Korzystaj póki można! :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.