Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[Oferta] Opieka techniczna + licencja + serwer


Amfidiusz

Rekomendowane odpowiedzi

DawPi nie ma konkurencji - to co ja mogę zaoferować jest namiastką tego, co on może stworzyć :D

Serwer jest zależny od wielkości forum, jego profilu oraz ilości chętnych na taką usługę. Na swoim koncie mam jedynie 5 baz MySQL i wszystkie zajęte, więc pewnie i tak będę musiał zamówić nowy pakiet. A jeśli juz, to na 90% będzie to dhosting :)

@Sip, jest to oferta prywatna, nie firmowa. W związku z tym nie mogę też wystawić FV.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, czegoś do końca tutaj nie rozumiem, pozwól że zapytam, a Ty to potwierdzisz, lub nie...

Powiedzmy umowa na 3 miesiące...

Przez te 3 miesiące płacę Ci tylko 75zł/m-c i dzięki temu:

1. Ty wykupujesz serwer i określoną domenę,

2. stawiasz na tym forum (licencja Twoja, ale na domenę?) konfigurujesz, etc.

3. Opiekujesz się forum, jak trzeba coś wgrać to to robisz, jak poprawić to też, zmienić, ustawić, usunąć, dodać etc...

4. Kończy się okres umowy i chcę zrezygnować, i teraz zaczyna się 'he?'. Po zakończeniu współpracy, serwer zostaje mój, domena tak samo, wszystkie pliki które były na serwerze, są moje. Mogę legalnie korzystać z forum, sam aktualizować póki licencja jest aktywna, wykupić przedłużenie licencji?

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę legalnie korzystać z forum, sam aktualizować póki licencja jest aktywna, wykupić przedłużenie licencji?
Raczej nie bo Ty nie masz licencji, tylko Amfidiusz udostępnia swoją na czas trwania umowy, jeśli dobrze rozumie.

Więc trzeba zakupić licencje, aby dalej legalnie prowadzić forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ty wykupujesz serwer i określoną domenę,

2. stawiasz na tym forum (licencja Twoja, ale na domenę?) konfigurujesz, etc.

3. Opiekujesz się forum, jak trzeba coś wgrać to to robisz, jak poprawić to też, zmienić, ustawić, usunąć, dodać etc...

Wszystko się zgadza :)

4. Kończy się okres umowy i chcę zrezygnować, i teraz zaczyna się 'he?'. Po zakończeniu współpracy, serwer zostaje mój, domena tak samo, wszystkie pliki które były na serwerze, są moje. Mogę legalnie korzystać z forum, sam aktualizować póki licencja jest aktywna, wykupić przedłużenie licencji?

Po zakończeniu umowy jedynie domena i wszystkie pliki oraz baza danych są Twoje. Oferta polega na udostępnieniu licencji, serwera oraz moich umiejętności na okres kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak i również nie możesz oferować usługi, z której masz zamiar czerpać nieopodatkowany dochód.

Dziękuję za ostrzeżenie, oferta nadal aktualna :)

Przepraszam z OT, ale tekst mnie rozwalił :)

Wracając do tematu to powiedz mi jeszcze jedną kwestię.

Czyli rozumiem płacę 75 zł miesięcznie i mam forum :)

I teraz mam potrzebę zainstalowania jakiegoś moda - zrobisz mi to tak?

Beż zadnych ograniczeń?

Czyli mogę Ci zawracać głowę cały czas?

I będziesz mi instalował, edytował tyle rzeczy ile będę chciał??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Czy w skład usługi wchodzi licencja ?

2. Serwer.

Tak. Licencja i serwer są udostępniane na okres rozliczeniowy.

Domena .pl ?

Domeny nie mogę odstąpić po zakończeniu współpracy, więc zalecałbym jej rejestrację we własnym zakresie. Oczywiście, wszystko podlega negocjacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za OT, odświeżam i polecam.

Czyli to co zwykle kosztuję (nowy skrypt, domena, styl itp.) - około 500/600 zł, u Ciebie (Amfidiusz) można dostać za 75 + pełna pomoc techniczna, WoW. Jestem w szoku, naprawdę.

Zgłosiłem się do Ciebie na GG :)

Tak myślę..., Ty aby tracisz, nic nie zyskujesz materialnie, jedynie szacunek i uznanie ludzi, za to Cię chwalę ;)

@ Więcej takich ludzi !

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie (Amfidiusz) można dostać za 75 + pełna pomoc techniczna

To cena za miesiąc usługi. ;)

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.