Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Sign in to follow this  
pirlo

edytowanie napisu Community Forum Software by IP.Board 3.1.4

Recommended Posts

Witajcie, chciałbym się dowiedzieć, który plik na serwerze ftp odpowiada za edycję tego dolnego napisu na forum: Community Forum Software by IP.Board 3.1.4 ?

bo obok tego napisu chciałbym dodać jeszcze jeden link, aha i nie podawajcie mi konfiguracji przez ACP, bo tą opcję znam ;) z góry dzięki za pomoc.

Bo chce obok tego napisu dodać coś takiego Community Forum Software by IP.Board 3.1.4 || link

Kurde, problemy z czytaniem macie, chce to zrobić przez fpt, dlatego tez ze nie mam jeszcze dostępu do forum jako administrator bo czekam na podanie hasła przez admina, a mam dostęp do ftp. Chce to zrobić przez serwer dlatego o tym pisałem :/

Jezu, chce swojego admina na nick dober nie nowe konto ani nic. Nie wiem czy osoba która przeprowadzała mi konwersję ze scryptu już to skończyła i nie chce zmieniać hasła. Proste? zadaje dla was tak proste pytanie a wy coś mi tutaj kombinujecie... jeśli myślicie że mam nulleda i jest napis o nulledzie to wejdźcie na moje forum www.nfs24.pl to sprawdzcie! :)

To możecie mi podać te ustawienia przez ftp? :)

Edited by pirlo

admin/sources/classes/output/formats/html/htmlOutput.php

/**
 * Fetch copyright notice
 *
 * @access	private
 * @return	string		Copyright HTML
 */
private function html_fetchCopyright()
{
	//-----------------------------------------
	// REMOVAL OF THIS WITHOUT PURCHASING COPYRIGHT REMOVAL WILL VIOLATE THE LICENCE YOU AGREED
	// TO WHEN DOWNLOADING THIS PRODUCT. THIS COULD MEAN REMOVAL OF YOUR BOARD AND EVEN
	// CRIMINAL CHARGES
	//-----------------------------------------

$version = ( $this->settings['ipb_display_version'] AND $this->settings['ipb_display_version'] != 0 ) ? ' ' . IPB_VERSION : '';

if ($this->settings['ipb_copy_number'] && $this->settings['ips_cp_purchase'])
       {
       	/**
       	 * @link	http://community.invisionpower.com/tracker/issue-23750-licensed-to-wont-work-if-copyright-removal-purchased/
       	 */
       	if ( $this->settings['ipb_reg_show'] and $this->settings['ipb_reg_name'] )
       	{
       		$copyright = "<!-- Copyright Information -->
       				  <p id='copyright'>" .
       				  $this->lang->words['licensed_to'] . $this->settings['ipb_reg_name'] .
       				  "</p>\n\t\t<!-- / Copyright -->";
       	}
       	else
       	{
       		$copyright = "";
   		}
       }
       else
       {
       	$copyright = "<!-- Copyright Information -->
       				  <p id='copyright'>
       				  	<a href='http://www.invisionpower.com/products/board/' title='Community Forum Software by Invision Power Services'>Community Forum Software by IP.Board{$version}</a>
       				  ";

if ( $this->settings['ipb_reg_show'] and $this->settings['ipb_reg_name'] )
       	{
       		$copyright .= "<br />" . $this->lang->words['licensed_to'] . $this->settings['ipb_reg_name'];
       	}

$copyright .= "</p>\n\t\t<!-- / Copyright -->";
       }

return $copyright;
}

• Like 4

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.