Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nieprzeczytane Posty


Dr.C4M3L3ON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, To znowu ja :)

Szukam modyfikacji ( jezeli taka istnieje - ale raczej istnieje ! ) Dzięki której zmieni sie funkcja nieprzeczytanych postów. Chciałbym aby posty których nie przeczytam nie oznaczaly sie jako przeczytane po wylogowaniu itd.

Nie wiem troche jak wyjasnic o co mi dokładnie chodzi wiec daje screena jak to miałoby wyglądac:

dhosymo5crji2k3n4v1f.jpg

Licznik nieprzeczytanych postów miałby sie zerować gdy doszedłby np. do 1000.

Edytowane przez C4M3L3ON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hej,

nie kojarzę modyfikacji zmieniającej działanie tej opcji. Ew. AH Read It!, ale nigdy z tego nie korzystałem, więc musiałbyś sprawdzić. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem.. mnie nie działa

3pc569au0h1misnw1g0a_thumb.jpg

Mniejsza o to. Mógłbys opisac co dokładnie robi ten mod ? Czy to jest to o co mniej wiecej mi chodzi ? :) Jezeli pasowałoby mi to wtedy sam znalazlbym sobie zródło z ktorego mógłbym to sciagnąc :)

Edytowane przez C4M3L3ON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dziwne. :)

Opis ze strony:

This modification was designed to keep your members informed about any posts they have not read, or might have missed. It contacts the database to check if that member has any unread posts, and if so, it displays them. We believe that familiarity in a product is a big point, and therefore the interface of this modification looks similar to that of the Search Engine.

Nie wiem, co robi ponieważ jak pisałem wyżej, nie korzystałem z niego w żaden sposób.

Jednakże do licznika nieczytanych postów w formie liczbowej ( jak na Twoim screenie ) to istnieje modyfikacja, ale w Twoim opisie zmieszałeś chyba opis z trzech modów i nie bardzo wiem, jak się do niego ( postu ) odnieść.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[AH23] Read It! u wielu ludzi nie działa niestety (m.in. u mnie) na forum autorskim było o ile pamiętam sporo zgłoszeń problemów. NIemniej z tego co rozumiem jest to własnie to czego potrzebujesz. Może u Ciebie zadziała

Edytowane przez AMIGAnTOMEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.