Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Pusty popup modyfikacji


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może potwierdzić, wchodząc ma forum autora przez IE, że wyświetla mu się tak jak mi na screenie tj. pusty popup i na dole w pasku 2 elementy oczekujące, które w ogóle się nie załadują?

http://dev.bouncyservers.co.uk/ > hook bouncy Radio sidebar - pod bitrate są 4 ikony > ikona 3 i 4

thumb_pre_1300407201__listeners.jpg

I druga kwestia - lokalizacja ta sama, przeglądarka inna niż IE: czy tekst nad tabelą jest ucięty z przodu i z tyłu?

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź Amfidiusz.

Chyba trochę źle się wyraziłam piszać popup, w każdym razie powinno być prawie tak:

thumb_pre_1300448299__listeners2.jpg

Czyli na FF jest okienko tylko ucina początek napisu, a na IE w ogóle nic tam nie ma (screen powyżej).

Jeśli zły dział, proszę o przeniesieni do Hyde Park.

A co ma wspólnego? Zamówiłam u autora przeróbki tego moda jednak ja widzę pewne błędy, a oautor piszę, że nie może tego błędu u siebie odtworzyć, stąd chciałam się upewnić czy czasem problem nie leży tylko po pojej stronie.

Türkülerdir Sevdam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.