Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ogólny, modyfikacje, skiny...


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Już nie mam siły walczyć z użytkownikami, którzy każdy swój problem wrzucają do działu ogólnego wsparcia. W związku z tym proponuję w jego opisie umieścić wyraźną informację, że nie służy on do rozmów o modyfikacjach i przeróbkach stylów, tematy off-topicowe nie przenosić, a zamykać, a użytkowników jeśli nie ostrzegac, to przynajmniej wysyłać prywatną wiadomość o popełnionym faux pas.

Chyba że nie powinniśmy zwracać na to uwagi. Wtedy proponuję połączyć działy modyfikacji, skinów i ogólnego supportu w jedno forum, w którym będziemy zajmować się każdym zagadnieniem związanym z IPB.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nawet umieszczając taką informację i tak nikt jej nie czyta. To samo mamy z działem 'rozmów' etc.

Mam inną propozycję - nie musisz z nimi walczyć, możesz wysłać raport, a resztą zajmie się ktoś inny. Przy przenoszeniu tematów mod dodaje informację skąd dokąd został przeniesiony, więc użytkownik czytając swój temat - a uprzednio go szukając tam, gdzie dodał (a już go ta nie ma), może się nauczy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

OK, przestaję więc na to zwracać uwagę...

Wracać możesz. Przecież nie w tym rzecz byś nie zwracał, ale sam wiesz i widzisz, że walka z tym wprowadziła by tylko niepotrzebne nerwy. Samego mnie to irytuje, no, ale co zrobić. Taka nasza rola. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.