Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(DP31) Adverts in Topic


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Nazwa pliku: (DP31) Adverts in Topic

Autor: DawPi

Data wysłania: 23 mar 2011

Kategoria: Płatne modyfikacje 3.x

Dzięki tej aplikacji możliwe jest dodawanie nielimitowanej ilości reklam wyświetlanych w widoku tematu.

Możliwości:

  • włączenie/wyłączenie modyfikacji (globalnie),
  • włączenie/wyłączenie każdej reklamy z osobna,
  • możliwość wyboru w których forach i przez jakie grupy reklama będzie widoczna,
  • możliwość ustawienia odrębnego tytułu dla każdej reklamy,
  • możliwość ustawienia odrębnych awatarów dla każdej reklamy,
  • możliwość dowolnego ustawienia po ilu postach reklama ma się wyświetlać (można wybrać więcej postów),
  • możliwość wyświetlenia reklamy przed ostatnich postem w temacie,
  • możliwość wyświetlania reklam na określonych skinach,
  • możliwość wyboru trybu wyświetlania: w szablonie postu lub w trybie surowym.

Mod bazuje na cache, zatem jest zoptymalizowany pod kątem obciążenia serwera.

Pobierz plik

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Od jakis 2dni nie pokazują się reklamy, kod jest na 100% dobry, tylko po prostu przestały się wyswietlac.. tak jakby kod html nie działał.

Jak wklejam kod reklamy do skina na dole to też nie działa, a przedtem działało, na innych przegladarkach rowniez... mam jeszcze taka modyfikacje Google Adsense Ads i to też nie działa, przełączyło sie z HTML na bbcode, wiesz jak to zmienic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Daj ten kod, zobaczymy, co w trawie piszczy.

P.s. jeśli działało i nie działa to chyba nie myślisz, że magicznie zmienił się kod w modyfikacji, coś innego musi być na rzeczy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-5469537271145157";
/* Post */
google_ad_slot = "6479129337";
google_ad_width = 250;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>

Taki kod jest wklejony i nie działa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cupidyn: ostatnio też miałem ten problem. Solucja okazała się bardzo prosta. Wygeneruj nowy kod reklam adsense, wstaw do odpowiedniego miejsca, poczekaj ok. 10 minut aż reklamy się "utwardzą" i zaczną wyświetlać. Tutaj modyfikacja nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczasz opcję na 3 karcie - ten mały czekbox?

Tak, obok Raw mode, zaznaczony i był caly czas..

Cupidyn: ostatnio też miałem ten problem. Solucja okazała się bardzo prosta. Wygeneruj nowy kod reklam adsense, wstaw do odpowiedniego miejsca, poczekaj ok. 10 minut aż reklamy się "utwardzą" i zaczną wyświetlać. Tutaj modyfikacja nie ma nic do rzeczy.

Niee, to nie to. Jak wgrałem za pierwszym razem to czekałem 2-10minut i reklamy zaczeły sie pojawiac normalnie, ale teraz znikły a kodu nie zmieniałem.. wiec wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, to nie to. Jak wgrałem za pierwszym razem to czekałem 2-10minut i reklamy zaczeły sie pojawiac normalnie, ale teraz znikły a kodu nie zmieniałem.. wiec wszystko jest ok

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Zasugerowałem abyś wygenerował nowy kod reklam i wstawił go na miejsce obecnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, to nie to. Jak wgrałem za pierwszym razem to czekałem 2-10minut i reklamy zaczeły sie pojawiac normalnie, ale teraz znikły a kodu nie zmieniałem.. wiec wszystko jest ok

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Zasugerowałem abyś wygenerował nowy kod reklam i wstawił go na miejsce obecnego.

Ok, sorry po prostu na forum małe zamieszanie i nie przeczytalem ze zrozumieniem, poczekam az sie ''zaladuja'' kod zmieniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Jak sama nazwa wskazuje (i opis) - tylko w widoku tematu.

P.s. mam wersję pod forum 3.2 - w języku angielskim, ale mogę spolszczyć na życzenie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

Kupiłem ten moduł - z recenzji i opisu ciekawie wygląda. Jednak po instalacji mam problem. Wyświetla mi się białe tło jak kliknę na ustawienia, jak dodaje nową reklamę wpisuje dane, zatwierdzam to również przekierowuje mnie na białe tło.

Mieliście coś takiego? Dodam, że mam wersje 3,2,2 więc problemu chyba nie powinno być? Pomożecie jakoś?:)

Zauważyłem, że DawPi wspomniał o wersji 3,2 więc pewnie mam starą wersję. Czy mogą otrzymać najnowszą pod v3.2.2 ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Aa majster, wgrywasz wersję 3.1 na forum 3.2. :)

Musisz mieć wersję pasującą do 3.2 - mam taką, ale tylko po angielsku. Podaj mi na PW Twojego maila to Ci wyślę.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

After how many posts you want show this advert?
More numbers separate by [b]commas[/b]! 

Czy chcąc np. aby reklama umieszczana była w każdym temacie co 5 postów nie ma takiej możliwości? Nie ma zapętlenia? Trzeba po przecinku wszystkie posty wpisać jeśli dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na chwilę obecną nie ma. Ale co za problem wpisać 5,10,15 i powiedzmy tak do 100 czy więcej? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.