Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ważna informacja


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

Żarty żartami. Powodu decyzji nie znam - mam nadzieję jednak że wszystko rozwiąże się pozytywnie:)

Jednak jak nie ma DawPiego to jakoś tak na forum mniejszy ruch. Mniej postów. Cisza, ekipo :(

-=mtbikes.pl - rowery, rower, vortal rowerowy=-

Wszystko o rowerach! Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest za dużo ludzi na ize co nie rozumieją że dostają pomoc za darmo i bez wychyleń (po 5 minutach odświeżania posta i pytania czy ktoś na rade na ich problem) powinni czekać grzecznie na pomoc, albo irytujących (którzy tworzą tematy niezrozumiałe, nielogiczne w których często tytuł stanowi jedno słowo, najczęściej "problem") i się Dawid wyniósł, w sumie to trudno mu sie dziwić, ja już dawno wylądował bym na OIOM'ie przy takim towarzystwie graczy CS'owych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest tak jak mówi @macsch15. Faktem jest, że ludzie uważają iż należy im się wszystko za darmo i powinni tu otrzymywać wszelaką pomoc w ciagu 2-3 minut, w końcu to support. Wielu jednak nie rozumie, że nie jest Support sponsorowany przez IPB w jakiejkolwiek formie i powinni cierpliwie zaczekać na rozwiązanie problemu.

Ale prócz tego forum to zebrało wokół siebie kilka osób, które potrafiły to zrozumieć i również starają się pomóc innym, za zwykłe dziękuje.

@DawPi też potrzebuje chwile oddechu, sądzę że urlop nie zaszkodzi mu, a forum przez to nie upadnie, za to może to czegoś nauczy innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra co tu się dzieje.

DawPi to czyta i albo się śmieje albo załamuje patrząc na te wszystkie teorie.

Może lepiej skończcie wywody na temat tego co się stało jemu czy jego rodzinie.

Niedługo wróci na forum i wam wszystko może opowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może opowie, może nie, ale jedno jest pewne: nie pokazuje się na forum nie przez to, że jest zbyt zmęczony głupimi postami. Wtedy darmowy support by był bez sensu z założenia. Powód, dla którego nie ma go między nami w tej chwili, jest sprawą nie związaną z tym forum, więc nie ma co gdybać i wzajemnie się podpuszczać.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może opowie, może nie, ale jedno jest pewne: nie pokazuje się na forum nie przez to, że jest zbyt zmęczony głupimi postami. Wtedy darmowy support by był bez sensu z założenia. Powód, dla którego nie ma go między nami w tej chwili, jest sprawą nie związaną z tym forum, więc nie ma co gdybać i wzajemnie się podpuszczać.

Dokładnie!! dobrze to skwitowałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Witam,

widzę, że niewinny prima aprilisowy żarcik przerodził się w istne teorie dziejów! :)

Kiedy Wy snuliście domysły co się dzieje ze mną, ja się wygrzewałem na słonecznej Ibizie! :P Tak tak, DawPi to człowiek i raz na jakiś czas potrzebuje doładować akumulatory.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

widzę, że niewinny prima aprilisowy żarcik przerodził się w istne teorie dziejów! :)

Kiedy Wy snuliście domysły co się dzieje ze mną, ja się wygrzewałem na słonecznej Ibizie! :P Tak tak, DawPi to człowiek i raz na jakiś czas potrzebuje doładować akumulatory.

Oj dostanie Ci się po głowie, do kamieniołomu zaciągnę i będziesz ciężko pracować. O!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.