Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wybór serwera


PMarcez

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki serwer polecanie pod forum IPB3, które praktycznie stawiać będzie swoje pierwsze kroki w Internecie? Budżet jakim dysponuje to ok. 150/200zł brutto/rok. Na większe opłaty się nie nastawiam bo w ciemno nie ma co. Najwyżej będę później przenosił forum.

Znalazłem ofertę w firmie KYLOS.pl, która mnie zaciekawiła. Mianowicie Kylos Silver. Cenowo ladnie, parametrami też cieszy oko. http://www.kylos.pl/hosting/

Cena to 99zł(brutto)/rok

  • 20 GB pojemności serwera
  • 40 GB transferu miesięcznie
  • Bez limitu baz danych
  • Bez limitu kont e-mail
  • Bez limitu domen

Czy ktoś miał u nich serwer? Co możecie o nim powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że główna nie działa, nie oznacza że inne nie działają. Z tego co orientuje się to mogły być problemy w DataCenter ATM. Administrator znany bardziej jako "najdmen" jest uznawany w świecie polskiego hostingu/adminów za wysoce wykwalifikowaną i odpowiedzialną, a awarie zdarzają się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Administrator znany bardziej jako "najdmen" jest uznawany w świecie polskiego hostingu/adminów za wysoce wykwalifikowaną i odpowiedzialną, a awarie zdarzają się.

Tak tak, a czytając niektóre jego wypowiedzi na WHT można odnieść wrażenie, że on o tym doskonale wie, co nierzadko przekłada się na zahaczanie nosem o sufit. :P

:-)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o dobra firme hostingowa to z czystym sumieniem moge polecic ### ponieważ sam korzystam z ich usług.

Maja szeroka oferte hostingową , i każda z nich podzielona na odpowiednie pakiety z zaleznosci jakich zasobów nam potrzeba... no i co najważniejsze, ceny tez mają dobre. Ja sam szukając pewnego rozwiązania dla swojej firmy, wiadomo... dopytywałem o szczegóły w różnych firmach hostingowych, zeby potem nie było niespodzianek, wiec i tutaj suszyłem im głowe ;). No ale jak widać opłaciło sie, juz przeszło dwa lata korzystam z usług tej firmy i wszystko jest ok, często wprowadzaja też jakies promocje, co też ważne zawsze spotkałem sie z pozytywnym nastawieniem jeśli chodzi o jakosc obsługi .... a do łatwych klientów to ja raczej nie należe ;)

Edytowane przez DawPi
Wymoderowano.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

jeśli chodzi o dobra firme hostingowa to z czystym sumieniem moge polecic

I zupełnie przypadkowo zarejestrowałeś się tylko by nam o tym napisać? I zupełnie przypadkowo jesteś z Rzeszowa, jak ta firma, tak?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

widzisz tak się składa że owszem jestem z rzeszowa i korzystam z usług firmy która mieści się w tym samym mieście ....czy to grzech? I wyobraź sobie że jestem typem człowieka który lubi dzielić sie z innymi czymś co odkrył, z czego jest zadowolony ... moze inni by na tym skorzystali, ale w tym najwidoczniej też widzisz problem. Nic...dzieki za miłe przywitanie na forum... tylko czekać aż zostane jeszcze zablokowany do tego wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Oj jaki Ty biedny jesteś. Spamisz spamisz i jeszcze się przyznać nie potrafisz.

Nie zablokuję Cię, masz za swoje. HA!

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.