Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przejście z Ery do T-mobile


godfather

Rekomendowane odpowiedzi

Od dziś oficjalnie Era przeszła w T-mobile, co potwierdził mi sms od operatora. Ostatnia taka zmiana była w Idei, która przekształciła się w Orange, stąd podejrzewam, że wielu interesowała się takim zagadnieniem jak zerwanie umowy.

Czy w tym wypadku jest możliwość zerwania umowy w związku z tym, że zmienił się operator? Oczywiście nie ponosząc żadnych kosztów karnych za zerwanie umowy.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowałem się temat kilka dni temu i podaję w 100% pewną odpowiedź: nie ma takiej możliwości. Jeśli zechcesz wypowiedzieć umowę, poniesiesz konsekwencje przewidziane w umowie w przypadku jej przedwczesnego zerwania (masło maślane, ale oddaje sens ; ).

  • Lubię to 2

Pozdrawiam

sigwo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalna sprawa przy rozwiązaniu umowy, chodziło mi o ten właśnie przypadek, który pozwoliłby to zrobić darmowo ^_^

Dzięki wielkie.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratosluaf

Może i to tak było, ale wtedy era była jakąś odrębną siecią. Teraz zrobiła się masówka, tak jak sklepy biedronka.

TELEFONY DROGIE!!!!

Za samsunga monte (dziadowy) w abonamencie za 30 zł trzeba zapłacić 300 zł, a nowy za 250 można kupić.

Edytowane przez ratosluaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeźwiejesz kiedyś? Jak w abonamencie telefon może być droższy niż bez abonamentu?

@matius, to fakt, że już dawno miał tam większość udziałów, ale to właśnie było rozgłaszane jako wejście nowego operatora, a nie zmiana marki i nieco mnie to zmyliło ;)

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratosluaf
Trzeźwiejesz kiedyś? Jak w abonamencie telefon może być droższy niż bez abonamentu?

@matius, to fakt, że już dawno miał tam większość udziałów, ale to właśnie było rozgłaszane jako wejście nowego operatora, a nie zmiana marki i nieco mnie to zmyliło

Chodzi o to, że on średnio kosztował 250 zł gdzie indziej, a w erze, ekhm. t-mobajl trzeba było płacić więcej + mieć abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to w Polsce żadnych zmian nie będzie - nadajniki te same, umowy zostały, wszystko zostało. Zmiana nazwa jest pewnie tylko przez kombinowanie z podatkami, jak zawsze.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam najtańszy abonament 30€ - w tym 150 minut lub smsów, 1GB internetu i telefon z górnej półki za 50€. Umowa na dwa lata.

Poprzednio miałem również jeden z tańszych abonamentów, 35€ - w tym 400 minut lub smsów i telefon z górnej półki za 100€.

A najbardziej podoba mi się panel klienta, w którym mam wszystko, czego mi potrzeba :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratosluaf
Obecnie mam najtańszy abonament 30€ - w tym 150 minut lub smsów, 1GB internetu i telefon z górnej półki za 50€. Umowa na dwa lata.

Poprzednio miałem również jeden z tańszych abonamentów, 35€ - w tym 400 minut lub smsów i telefon z górnej półki za 100€.

A najbardziej podoba mi się panel klienta, w którym mam wszystko, czego mi potrzeba

Mając na myśli 'telefon z górnej półki', mówisz o:

Szajsowatej nokii na symbianie, albo innych dziwactwach na windowsie i ios

Coś typu samsung galaxy s, itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratosluaf

Wcale nie dziwny. iOS to taki mulasty system, że szok. Gdyby iphone miał androida, działałby 1,5x razy szybciej, oby nie lepiej. Do tego zabawa w jakieś jailbreaki, itp. Apple robi już masówkę.

//Amfi: To w polsce tak nie będzie. Jak trzeba za xperie x8 w abonamencie za 35 zł płacić 300 zł. Do tego nawet androida nie można zaktualizować.

Edytowane przez ratosluaf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ratosluaf
nie przepadam za firma apple ale co do iOS to nie mogę się zgodzić z Tobą, bawiłem się iPhonem i ten system jest szybki, dopracowany i efektowny, także sory ale jak nie lubisz jakiejś firmy to chociaż nie pisz bezsensownych twierdzeń

Trzymaj w jednym ręku już przestarzałego Samsunga GS, który kupisz za 900-1000zł, i porównaj z nim iPhone 4, który kosztuje 2700 zł. Telefon do złych nie należy, ale cena/jakość to jest ekhm... (chyba że mieszkasz w Stanach).

W podobnym pułapie cenowym będziesz miał już dwurdzeniowy procesor (lepszy niż u mnie w komputerze :szczerbaty: )

iPhone dla mnie jest szajsowym telefonem, już wolałbym jechać na jakieś tropikalne wakacje, i kupić do tego lepszy telefon za taniej. Po prostu, jeżeli ktoś ma klapki na oczach, ciągle iPhone, iPhone, to już nic nie da rady z tym zrobić. Pierwsza wersja była bardzo przełomowa, a od pierwszej wersji zmieniło się coś oprócz wersji os i aparatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Nokie C6 i jakoś nie mam powodów do narzekania na Symbiana. Narzekają na telefon tylko Ci, którzy nie korzystają z niego tak jak przewidziano lata temu - nie dzwonią i nie ślą sms'ów, za to wgrywają jakieś cuda.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne lepieć mieć jakiś dziadowski android market gdzie połowa aplikacji nie działa a druga to wirusy. Telefony apple to akurat bezpieczeństwo i niewyobrażalna jakość wykonania. Wiem bo sam używam. Co prawda nie kupuje zawsze najnowszego modelu tylko 1 generacje starszą, ale to i tak najlepsze telefony z jakich miałem przyjemność korzystać. A większość tekstów na temat apple to teorie "z d*py wzięte" od osób które w życiu go nie miały. Poza tym nikt nie każe ci kupować telefonu za 3000zł. W swojej kategori cenowej iPhony są idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przepadam za firma apple ale co do iOS to nie mogę się zgodzić z Tobą, bawiłem się iPhonem i ten system jest szybki, dopracowany i efektowny, także sory ale jak nie lubisz jakiejś firmy to chociaż nie pisz bezsensownych twierdzeń

Trzymaj w jednym ręku już przestarzałego Samsunga GS, który kupisz za 900-1000zł, i porównaj z nim iPhone 4, który kosztuje 2700 zł. Telefon do złych nie należy, ale cena/jakość to jest ekhm... (chyba że mieszkasz w Stanach).

W podobnym pułapie cenowym będziesz miał już dwurdzeniowy procesor (lepszy niż u mnie w komputerze :szczerbaty: )

iPhone dla mnie jest szajsowym telefonem, już wolałbym jechać na jakieś tropikalne wakacje, i kupić do tego lepszy telefon za taniej. Po prostu, jeżeli ktoś ma klapki na oczach, ciągle iPhone, iPhone, to już nic nie da rady z tym zrobić. Pierwsza wersja była bardzo przełomowa, a od pierwszej wersji zmieniło się coś oprócz wersji os i aparatu?

helloł, czy czasem się nie gubisz w swoich wypowiedziach.

fakty:

  • wrzuciłeś system iOS do worka razem z innymi kiepskimi systemami
  • zasugerowałem ze iOs nie nalezy wrzucac do tego worka
  • napisałeś że iOS jest powolny
  • napisałem że to nieprawda, że iOS jest ok
  • napisałeś że telefony są drogie i cena jakość jest inna w porównaniu z innymi

co ten ostatni post ma do systemu ??? czy ja gdzieś pisze na temat telefonu, jego wadach, zaletach, cenie, jakości ? mowa była o systemie. Takze nie kombinuj z zmianą wątku....

Jasne lepieć mieć jakiś dziadowski android market gdzie połowa aplikacji nie działa a druga to wirusy. Telefony apple to akurat bezpieczeństwo i niewyobrażalna jakość wykonania. Wiem bo sam używam. Co prawda nie kupuje zawsze najnowszego modelu tylko 1 generacje starszą, ale to i tak najlepsze telefony z jakich miałem przyjemność korzystać. A większość tekstów na temat apple to teorie "z d*py wzięte" od osób które w życiu go nie miały. Poza tym nikt nie każe ci kupować telefonu za 3000zł. W swojej kategori cenowej iPhony są idealne.

takk a Ty wysuwasz teorie z d*py na temat androida.... boże co jest z wami ludzie, zagrzmij choć troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

//Amfi: To w polsce tak nie będzie. Jak trzeba za xperie x8 w abonamencie za 35 zł płacić 300 zł. Do tego nawet androida nie można zaktualizować.

No widzisz, ceny telefonów na całym świecie są zbliżone, a ja płacę miesięcznie cztery razy więcej niż wyżej podałeś. Porównuj ceny wybranych modeli z abonamentami za ~120zł, to będzie to miało sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nokię n82 z symbianem 9.2 i to jedyny telefon na który nie narzekam. Wszystkie samsungi, dotykowe wieśniactwo z 12Mpx aparatami to szajs, szybko zakończyłem przygodę z tymi badziewiami, tylko się psuły, zwieszały i ** wie co jeszcze. A już na pewno tego shitu Samsunga do ręki nie wezmę.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.