Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPB 3.2 w lipcu 2011 ?!


Gość MotyF

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem dziś z Invisionboard i oto fragment

when version 3.2 will be completed -> In the next few weeks

whether a possible date in July? I have to make a purchase ->It will be either later this month or early Auguest

Tak więc przełom lipca i sierpnia - wtedy możemy się spodziewać nowej wersji.

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi bardzo, bo style sobie już zrobiłem - w sumie jeden, ale kolejne będą na jego bazie. Poza tym dużo nowych , użytecznych rzeczy niesie ze sobą 3.2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?!

Raczej wykrzyknik w tytule nie jest potrzebny :)

! - służy do zwrócenia uwagi czytelnika na coś szczególnie istotnego. (Wikipedia)
Wydaje mi się, że nowa wersja dla społeczności tego forum jest rzeczą istotną i ważną. A znak zapytania, ponieważ w tytule podałem koniec lipca jako premierę, co nie jest w 100% pewne - może to być pierwszy tydzień sierpnia.

Gdzie problem?

Edytowane przez MotyF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

! - służy do zwrócenia uwagi czytelnika na coś szczególnie istotnego. (Wikipedia)
Wydaje mi się, że nowa wersja dla społeczności tego forum jest rzeczą istotną i ważną.

Ta wersja NIE.

Prawda jest taka że wszyscy czekają na tą wersje jak ze sraczką, a nic nowego w sumie nie wnosi, a jeśli coś wnosi, to nie tyczącego sie ogólnej wymiany poglądów. Forum to forum, służy do rozmowy pomiędzy użytkownikami, tak jak np komórka służy do rozmów a nie robienia zdjęć czy słuchania muzyki, a możliwość rozmowy IPB uzyskało już od wersji 1.0.0.

Po wersji 2, wszystko zniżyło sie do poziomu dna Mirnyj'a, zaczął sie robić ciężki, zaawansowany i niewygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie, jak tak?!

Jeżeli IPB 1.0.0 wystarcza Ci do zarządzania społecznością, to jej używaj. To samo można napisać o samochodach, telefonach i komputerach. Będziesz mógł wtedy sobie jeździć Fiatem 125p, dzwonić z Nokii 5110 i pracować na Pentiumie II 133MHz. Powodzenia! My jednak postawimy na luksus używania nowszych wersji sprzętu i oprogramowania.

I dlaczego piszesz, że wersja 3.2 nie wprowadza żadnych zmian, skoro changelog zawiera dziesiątki wpisów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałbym z przyjemnością wersji 2, o ile IPS wydawał by łatki bezpieczeństwa.

I dlaczego piszesz, że wersja 3.2 nie wprowadza żadnych zmian, skoro changelog zawiera dziesiątki wpisów?

Pamiętaj jeszcze o nowym fikuśnym stylu. :)

Zmiany to w większości łatki i dodatki, jest coś co zmienia w jakiś sposób sposób rozmowy? I nie mówie tu o nowym wyglądzie edytora txt.

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie sposób prowadzenia rozmowy jest wyznacznikiem jakości skryptu? W takim wypadku nie ma najmniejszego sensu inwestowania w płatne platformy.

A skin skinem - domyślne nigdy mi się nie podobały, a alternatywy pojawią się na rynku w przeciągu tygodnia od premiery.

Totalna przebudowa Kalendarza, wprowadzenie nowego edytora tekstu, tagi, prefiksy, świetny edytor stylów oraz zmienione zarządzanie użytkownikami nazywasz drobnymi łatkami? Jakie zmiany musiałyby więc zostać wprowadzone, żeby 3.2 nie stało się 4.0?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie sposób prowadzenia rozmowy jest wyznacznikiem jakości skryptu? W takim wypadku nie ma najmniejszego sensu inwestowania w płatne platformy.

Też uważam że nie ma sensu, od jakiegoś czasu, jak widze kolejne wersje ipb, nie kupił bym go już za żadne pieniądze, bo moim okiem idą w złą stronę.

Chodzi mi głównie o to że IPS pakuje sie z nowymi wersjami w bajerki które ekscytują ludzi co wstawiają w tło 2MB grafikę i dodają muzyczkę, a nie uwzględniają ludzi co promują prostotę i szybkość a nie śliczne efekty w js.

Zobaczcie jak miło wejść na np http://www.di.pl/ które jest na IPB2, a jak koszmarnie na ize.

Większe Di - 154KB, 2.030

Mniejsze Ize - 367KB, 6.248

Edytowane przez macsch15
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że nie ma sensu, od jakiegoś czasu, jak widze kolejne wersje ipb, nie kupił bym go już za żadne pieniądze, bo moim okiem idą w złą stronę.

To nie mamy o czym rozmawiać :) Prostota była ważna przy połączeniach modemowych 56kbps. Mamy XXI, kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że nie ma sensu, od jakiegoś czasu, jak widze kolejne wersje ipb, nie kupił bym go już za żadne pieniądze, bo moim okiem idą w złą stronę.

To nie mamy o czym rozmawiać :)

Faktycznie, nie mamy.

Jeszcze tylko użytkownicy ipb muszą Tobie dać plusy za obronę IPB i będzie git :)

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko użytkownicy ipb muszą Tobie dać plusy za obronę IPB i będzie git :)

Wybacz, ale użytkownicy IPB, którymi tak pomiatasz, oczekują od IPSu dodawania nowych ficzerów do swoich produktów oraz dostosowanie ich do obecnych standardów. Jeśli jesteś obrońcą stron opartych na tabelkach, to dużego uznania tutaj nie zdobędziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko użytkownicy ipb muszą Tobie dać plusy za obronę IPB i będzie git :)

Wybacz, ale użytkownicy IPB, którymi tak pomiatasz

Z czego wywnioskowałeś że pomiatam?

oczekują od IPSu dodawania nowych ficzerów do swoich produktów oraz dostosowanie ich do obecnych standardów.

Czy dzisiejsze standardy mówią że strona ma być wypchana JSem, mieć wypasiony styl i gwałcić serwer?

Jeśli jesteś obrońcą stron opartych na tabelkach, to dużego uznania tutaj nie zdobędziesz.

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czego wywnioskowałeś że pomiatam?

Z tego, że zabierasz im możliwość krytycznego myślenia. Traktujesz ich jak bydło, które podąża za swoim bożkiem i odrzuca wszelkiego rodzaju ataki minusując offenderów, a plusując obrońców.

Czy dzisiejsze standardy mówią że strona ma być wypchana JSem, mieć wypasiony styl i gwałcić serwer?

Mniej więcej. Community oczekuje integracji z Facebookiem, flashowego uploadera oraz wszelkich innych urozmaiceń. Jeśli zatrzymałeś się na Web 1.0, to tam pozostań, ale pozwól nam się rozwijać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macsh15, nie podoba Ci się IPB to je sprzedaj

Nie mogę sprzedać, dlatego że nie mam licencji. :)

I pisz mój nick poprawnie, jak nie umiesz, to nie pisz w ogóle, Tobie by sie podobało jakbym Twój nick przekręcił na np "Wejdź w To"?

Z czego wywnioskowałeś że pomiatam?

Z tego, że zabierasz im możliwość krytycznego myślenia. Traktujesz ich jak bydło, które podąża za swoim bożkiem i odrzuca wszelkiego rodzaju ataki minusując offenderów, a plusując obrońców.

Czy dzisiejsze standardy mówią że strona ma być wypchana JSem, mieć wypasiony styl i gwałcić serwer?

Mniej więcej. Community oczekuje integracji z Facebookiem, flashowego uploadera oraz wszelkich innych urozmaiceń. Jeśli zatrzymałeś się na Web 1.0, to tam pozostań, ale pozwól nam się rozwijać.

Dalej nie rozumiesz, to jest moje zdanie które opisuje, jako że nie lubie mydlenia oczu i wciskania kitu o tym jaki to IPB jest cudowny tylko dlatego że to pisze na jego supporcie, jak na razie chyba nikt, lub jakaś mała część na ize godzi się z minusami owego IPB przekształcając je na zalety, albo całkowicie ukrywając milcząc, nie mam na celu nikogo zniechęcić do używania IPB, jak przejrzysz moje posty jeszcze raz, zauważysz że nie napisałem żeby inni nie kupowali czy ściągali silnika, bo to nie jest moim celem, moim celem jest uświadomienie osobom którzy planują kupić licencje, i ich poinformować że skrypt ma wady, dla niektórych bardziej, lub mniej zauważalne, bo zazwyczaj na opiniach negatywnych i pozytywnych kształtuje się ogólną ocenę. To, czy ludzie wezmą pod uwagę moją opinię jest ich osobistą sprawą.

Tak jak inni mogą kosić same przychylne opinie, tak ja mogę opisać swój własny pogląd który niekoniecznie musi być pozytywnymi cechami, a jeśli nie - to niech Dawid mnie natychmiastowo zbanuje, albo usunie z przytoczeniem odpowiedniego punktu regulaminu.

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiesz, to jest moje zdanie które opisuje

Prawda jest taka że wszyscy czekają na tą wersje jak ze sraczką

Swoje zdanie wyrażaj, ale od nas się odczep. Chcemy mieć sraczkę, to zjemy burrito. Nasza sprawa.

Smakował, jak kurczak.

A ten przecinek to po co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.