Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Gdzie zgłaszać piracką wersję IP.Board


Aquilani

Rekomendowane odpowiedzi

Heja.

Wysłałem raporta o nielegalności forum r-rp.pl - zrobiłem to na tej stronie - http://www.invisionpower.com/company/piracy.php?action=verify - moje pytanie, co dalej? Odpowiedź prześlą mi na e-maila czy jak? Pierwszy raz składam raporta więc nie bardzo się w tym orientuje.

Za pomoc dziękuję.

Edytowane przez DawPi
Edycja nazwy tematu. Na przyszłość staraj się dokładniej opisywać swoje pytania/problemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jestem, młodszy aspirant Józef, witam. Nie, po prostu idiotyczne jest to, że ludzie płacą po 300 zł na licencje, a jakiś za przeproszeniem "dupek" ściągnie sobie ją z internetu, podlinkuje stopkę i zadowolony z życia. W taki sposób osoba z oryginałem tylko traci - no bo wg. Was wszyscy mogli by mieć nulledy i wszyscy będą dumni. Rozumiem pobranie filmu czy piosenki z internetu, ale nie płatnej licencji, no wybacz. Skoro wg. Ciebie posiadanie nulleda jest ok. to pozdrawiam. Już przed paroma minutami spotkałem się z kolesiem, który mi powiedział, że posiadanie nulleda płatnej licencji w Polsce jest legalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki sposób osoba z oryginałem tylko traci - no bo wg.

Co traci user z licencją?

Traci tylko IPS jak już, a IPS też to ma w d*pie. :)

PS: @Aquilani r-rp.pl MA licencje akurat. Chyba że to retail, w co wątpie.

Edytowane przez macsch15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W taki sposób osoba z oryginałem tylko traci - no bo wg.

Co traci user z licencją?

Traci tylko IPS jak już, a IPS też to ma w d*pie. :)

PS: @Aquilani r-rp.pl MA licencje akurat. Chyba że to retail, w co wątpie.

z drugiej strony to IPS też zyskuje udział procentowy w sieci for z silnikiem IPB, a także to że kiedyś user może jednak kupi licencje :)

a moderzy to że może kupi ta osoba mody do forum :)

i piracenie piosenek, filmu gier jest tak samo porównywalne jak posiadanie nulleda. Chyba że ktoś czerpie z forum bardzo duże zyski na nulledzie, zresztą na warezach też wiara zarabia jako tako.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.