Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: To i owo o IPB


Darku

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowym użytkownikiem IPB... pomimo iż poradziłem sobie z ogarnięciem całkowicie nowego panelu i ogólnych zasad w konfiguracji, to nadal nie mogę znaleźć kilku rzeczy.

  • gdzie mogę zablokować sygnatury (nie chcę ich u siebie na forum)
  • dodałem do forum "wtyczkę" która pozwala mi edytować panele w nawigacji (Forums, Members) gdzie jest jej panel?
  • mam serwer na home.pl… z wszystkim poszło dość gładko, lecz wgrywanie spolszczenie nawet przez moduły nie pozwoli mi wgrać 1 pliku (tego "core") jest na to sposób?
  • po wgraniu częściowo spolsczenia (patrz wyżej) język zmienił się automatycznie, lecz mam wrażenie, że nadal jest to język angielski jedynie zmieniony na PL… nie da się tego odróżnić by można było to zmienić ręcznie (jak koto woli)?

Z góry dziękuję za odpowiedzi... Pytania dotyczą forum; http://forum.guildwars2.com.pl/

Edytowane przez Darku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • po wgraniu częściowo spolsczenia (patrz wyżej) język zmienił się automatycznie, lecz mam wrażenie, że nadal jest to język angielski jedynie zmieniony na PL… nie da się tego odróżnić by można było to zmienić ręcznie (jak koto woli)?

Chodzi o "nazwę" języku który wyświetla się na dole strony? Można to wyedytowac w Panelu (Tez tak miałem że mimo ustawionego języka na Polski, nadal wyświetlało English ;) )

Look & Feel >> Manage Languages >> Po prawej stronie przy języku masz taki ołóweczek, kliknij w niego i zmień nazwę. Nie wiem jednak jak się połapiesz w tym ;) Jeśli nie zmieniałeś domyślnego języka, to język Polski będzie się ukrywał pod tym "językiem" który nie jest domyślny ;)

Co do sygnatur, musisz każdej grupie użytkowników po prostu "zabronić" używania go.

Zakładka Members >> po lewej Members Groups >> Manage Members Groups >> Klikasz w daną grupe i przechodzisz do zakładki Global, na dole ustawień masz to czego oczekiwałeś ;) "Disable members of this group from editing their signatures?" Trzeba im po prostu zakazać tego, więc odznaczasz opcje "No"

Z wtyczkami postępujesz podobnie, wchodząc na str. główną panelu i klikając po lewej Manage Applications & Modules powinieneś znaleźć to czego chciałeś (Kliknij w nazwę aplikacji)

Mam nadzieje że ten post się przydał i myślę że są to poprawne odpowiedzi. Jeśli nie, inni użytkownicy mnie poprawią ;)

Edytowane przez ciolek20
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ok, to zainstalowałeś rozszerzenie, a aplikację? Instrukcja instalacji tej modyfikacji o tym na pewno wspominała.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.